Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segítettetek már valakinek az...

Segítettetek már valakinek az utcán, vagy egyéb közterületen?

Figyelt kérdés
Ha volt olyan, miben segítettetek?
2015. jún. 27. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem valami ismeretlennek
2015. jún. 27. 11:22
 2/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb az volt, hogy a hajléktalannak adtam 200 forintot.


Egyébként általában külföldieknek szoktam ezt azt elmondani, hogy mi-merre van. Angolul vagy németül. Kinek mi megy.

2015. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itthon ne várj sokat, bár azért mindig akadnak normális emberek. :D
2015. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hajléktalanoknak szoktam adni egy kis aprót.

Ha vki megkérdezi mikor honnan megy busz, hol található vmi, akkor elmondom neki.

Az öregeknek is szoktam segíteni.


A múltkor segítettem egy öreg néninek a húzós szekerét lecipelni majd felvinni a lépcsőn (lehetett vagy 5 tonnás az a kis kocsi, nem is tudom hogy vitte volna fel a lépcsőn, ráadásul az egyik kereke ki is volt törve)

20/L

2015. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Néha veszek újságot a hajléktalantól.

Egyszer felraktam egy tolókocsis nőt a buszra.

Megálltunk kocsival és lerángattunk egy részeget az úttestről.

Egyszer megláttam az erkélyről ,hogy elesett egy néni az úton és láttam, hogy nem bír felállni. Leszaladtam felsegíteni és hazakísértem.

Egyszer meg nekem segítettek: Leszart egy galamb, és egy férfi odajött letörölgetni a vállam :-)

2015. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Átkísértem egy idős nénit az út túloldalára, adtam pénzt hajléktalannak, több nyelven útbaigazítást turistáknak, rendszeresen kinyitom a bejárati ajtót, ha kifelé megyek, és látom, hogy az egyik lakó akar bejönni, ne kelljen keresnie a kulcsot.
2015. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már néhányszor hogy a villamosra/ról segítettem a lépcsőn keresztüljuttatni a babakocsit vagy a banyatankot.
2015. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ausztriában történt tavaly. Egy ember nagyon forgalmas helyen leült a padra, majd később bement az ottani templomba. De a pénztárca ott maradt :D Oda mentem és nem eltettem, hanem mentem utána. Sok külföldi azt hitte, hogy magyar létemre lopok. A templomban is nagyokat néztek.
2015. jún. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, 1× egy idős bácsi belezuhant a bokorba, mert megszédült. Felsegítettem (időközbe besegítette egy hölgy is), majd leültettük, és amikor már jobban érezte magát hazament (pont a szembelévő házban lakott).

A második alkalommal pedig egy kerekesszékes tolatott bele az árokba. Cangáról le, be az árokba, kihúzni a szék alól, közben egy arrajáró szólt a hozzátartozójának - aki épp a közeli boltban volt. Jött és a többit rendezte.

2015. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!