Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már elegem van abból, hogy...

Már elegem van abból, hogy sose engednek el itthonról messzebbre, meddig lesz ez még így?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretek a lakhelyemen lenni, de itt élek, költözni még nem tudok, így legalább eljárkálnék néha innen nagyobb városokba, vagy Budapestre pl. De hiába vagyok 19 éves, az anyám nem akad elengedni sehova, nem csak Budapestre, de kisebb nagyvárosokba se pl. Veszprémbe egyedül. Barátaim meg nincsenek akikkel mehetnék, szóval muszáj lenne egyedül.

Más korombelieket simán elengednek már az országon belül, sokan mennek innen pl. Budapestre is bulizni néha, pedig az minden csak nem veszélytelen. Engem meg sehova csak itt a környéken maximum, ami már elég unalmas.

Hogyan lehetne ezen változtatni, meg mi lehet az oka?


2015. jún. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell neked ehhez engedély?


Fogod magad, felülsz egy vonatra és elmégy Pestre

2015. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
19 évesen már felnőtt vagy, nem kell engedélyt kérni ahhoz hogy elmehess valahova.
2015. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg otthon élsz, addig csak nagykorú vagy, de nem felnőtt. Ha otthon laksz, de az anyád tart el, akkor az ő szabályaihoz kell alkalmazkodnod. Csupán beszélhetsz vele, hogy mit szeretnél.
2015. jún. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly voltam 19, de mi kimentünk haverokkal Oktoberfestre Münchenbe, 3 napra Prágába kocsma túrázni szóval egy 19 éves ember már külföldre is egyedül mászkál. Szerintem ez valamennyire a te hibád is, hogy nem mehetsz, állj a sarkadra és mond meg a szüleidnek, hogy 19 éves felnőtt ember vagy és nonszensz, hogy nem mehetsz el.
2015. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!