Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SOS, a húgom elment itthonról,...

SOS, a húgom elment itthonról, az én hibám?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok a Húgom 15.

Megkért, hogy vegyek neki valami dekorgumit vagy mit, mivel ő délelőtt suliban van én pedig itthon vagyok egész nap. Mondtam neki, hogy jó veszek. Direkt szólt, hogyha nem tudom megvenni, akkor majd ő megveszi.

Nos, délelőtt itthon voltam, de pánikbeteg vagyok és nem mertem lemenni megvenni így gondoltam megvárom, vagy majd holnap megvesszük.

Haza jött, mivel mondtam, hogy nem vettem meg, így mérgében fogta magát, esernyő és KABÁT NÉLKÜL, egy szál blúzban elindult vásárolni. Kiderült, hogy a városunkban nem lehetett kapni dekorgumit, ezért fogta magát és bebuszozott Pestre. Mondtam neki, hogy legalább kabátért menjen haza, közölte, hogy nem, és elment, hívni pedig nem lehet, mert le van merülve a telefonja....

Ráadásul nagyon könnyen megfázik, az orrával gondok vannak, és most nagyon félek. Sötét is van kint, és azt se tudom mikor ér haza.

Hívtam Apuékat de nem veszik fel.

NAgyon félek.

Mit tudok tenni ebben az esetben??:(


2014. dec. 8. 16:57
 1/5 Firedoom ***** válasza:
Szerintem nem a te hibad, eleg nyomos indokod van, hogy miert nem mentel el. A hugod onfejuen viselkedett es meggondolatlanul, mivel nem tudod, hogy pontosan hol van ezert nem tehetsz semmit.
2014. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha írtál volna neki egy SMS-t, hogy nem mész megvenni azt a vackot, akkor most nem lenne probléma. Szóval a Te hibád. Reménykedj, hogy nem lesz semmi baja és épségben hazaér, maximum egy kis megfázással...

Minek ígérted meg, hogy veszel, ha pánikbeteg vagy? Ha nem merek lemenni a boltba, nem ígérem meg, hogy lemegyek, nem?

2014. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak tudtam, hogy nem fogok lemenni, vagyis sejtettem...

Csak úgy voltam vele, hátha mégis lefogok.

Tudom melyik bevásárlóközpontba ment, csak ha elkerüljük egymást busszal vagy valami, az marha jó lenne.

Mert azt mondta 6-ra haza jön, de ha nem, akkor nem tudom mit csináljak.

2014. dec. 8. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:

annyit tehetsz, hogy vársz

én teljesen megéertelek, az anyukám is pánikbeteg

nem a te hibád

2014. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
főzzél neki egy forró teát mindenképpen, mire hazajön, és vacsit is Te csinálj mondjuk neki, vagy vmi hasonlót csinálj, hátha nem fog haragudni....
2014. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!