Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavarna titeket, ha valaki...

Zavarna titeket, ha valaki akinek megmentettétek az életét, utána ismerkedni, barátkozni akarna veletek?

Figyelt kérdés
Nem történt ilyen velem, csak eszembe jutott egy ilyen helyzet. Amennyire szeretek barátkozni meg ismerkedni másokkal, biztos azzal is próbálnék beszélgetni aki megmentené az életemet valahol, valamitől. Csak eszembe jutott, lehet ennek nem mindenki örülne, ezért teszem fel a kérdést, ez csúnya dolog lenne?
2015. jún. 29. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne az.
2015. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, de most attól, hogy barátkozni akarna még lehet, hogy 2 külön világ vagyunk és kb. semmiben nem értünk egyet. De ha lenne bennünk közös, nyitott lennék a dologra.
2015. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkedek. De hogy a későbbiekben is akarnám-e tartani vele a kapcsolatot az sok tényezőtől függ. Egy beszélgetésben mindenesetre benne lennék.
2015. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan szituk, mint a filmekben szokott lenni és ismeretség lesz belőle, nem igazán jellemző a való életben.


Tapasztalat: az ilyen "megmentjük a másik életét" fordulatokban nem egy Penélopé Cruz vs. Leonardo di Caprio szépségű egyedek találkoznak, így nem találom értelmét.

2015. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
Nem.
2015. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem azt, amit a 4. válaszoló mondott, akkor igaza van. (Bocs, nem vagyok jártas a színészek terén, és most lusta vagyok utánanézni. XD ) De ha megmented valakinek az életét, akkor lehet meg akarja hálálni, ezért akar ismerkedni veled. Ha viszont nem adsz rá neki esélyt, lehet rosszul fogja érezni magát tőle... De lehet csak túlagyalom. XD
2015. jún. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!