Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretem is, de nemtudom, mit...

Szeretem is, de nemtudom, mit érzek, valaki segítene?

Figyelt kérdés
KÉRLEK OLVASD EL. Az van, hogy 8 hónapja tart a kapcsolatunk, és pár hete azt érzem, hogy már nem vagyok belé szerelmes. Meg is beszéltük, hogy folytatjuk, mert nem bírtuk egymást elengedni, sírtunk is emiatt, hogy nem lenne jó egymás nélkül. Mikor vele vagyok úgy érzem, hogy minden jó, de itthon, és néha mikor vele vagyok is olyan érzésem van, hogy már nem szeretem. Nem szerelemből. Egyszerűen jól esik megölelni, megcsókolni, vele lenni is. Ugrok egyből minden szavára, ha pl. Elhív valahova. Mégis felemészt az érzés, hogy már nem szeretem. Mit tegyek? Nagyon szeretnék újra fülig szerelmes lenni. Köszönöm. 16/L.

2015. jún. 29. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen jól esik megölelni, megcsókolni, vele lenni is. Ugrok egyből minden szavára, ha pl. Elhív valahova"


Ezenkívül még mi utal arra, hogy már nem szereted? /irónia/

2015. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem neharagudj. Irónia? Tehát szerinted szeretem?
2015. jún. 29. 18:19
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen szereted,és problémát látsz ott is,ahol nincs.

Vagy tán abban nem vagy biztos, hogy ő szeret?

2015. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, hogy ő szeret engem! Teljes szívéből! Jobban, mint én őt... Attól tartok. Legalabbis most. Mikor majdnem szakítottunk. Eljött hozzánk. Rohant. Hogy oldjuk meg/mentsük meg. Sírtunk. Mind a ketten. Én sem akartam őt elveszíteni. Még most sem. Csak nemtudom mit érzek. Túlbonyolítok valamit. Túl sokat gondolok a jövőre? Vagy lehet, hogy csak elmúlt a rózsaszín köd és beijedtem? Kitudja.
2015. jún. 29. 18:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Higgadj le kicsit kezdésnek.

Amíg az van,amit 1-es kiemelt a szövegedből, azt érzed,nagy baj nincs.

Amikor azok a dolgok változnak,akkor elkezdhetsz gondolkodni...

Egyelőre nyugalom, nem kell ott problémát kreálni,ahol nincs.

A barátod imád,te imádsz vele lenni,tiszta sor.

Sok boldogságot nektek!;)

2015. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Azt se tudom ki vagy, de nagyon köszönöm neked, amit írtál.

Mégsem tudom neki azt mondani, hogy szeretlek. Mint régen. Bűntudatot érzek miatta.

Most egy meglepetéssel készül nekem. Nagyon várom. Tényleg szeretek vele lenni, csak múlna el ez az érzés. Nemtudom, mitől van.

2015. jún. 29. 19:06
 7/15 anonim ***** válasza:

"...Nemtudom, mitől van."


Menzesz?

2015. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Volt múlthéten.
2015. jún. 29. 19:29
 9/15 A kérdező kommentje:

Meg olyan depressziós hangulat. Hormonválozás?

Csak lenne megint minden, ugyanolyan.

2015. jún. 29. 19:29
 10/15 A kérdező kommentje:
Nemtudom mit akarok. Az baj, hogy 1 napja nem láttam, és nem hiányzik? Sok volt a programom.
2015. jún. 30. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!