Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány régóta ismerem...

Van egy lány régóta ismerem és szeretem, de mostanában soha nem beszélgetünk, és nem merek odamenni hozzá mert nem tudom mit mondjak neki. Van egy tervem de nemtudom jó ötlet-e. Szerintetek így jólenne megszólitani vagy máshogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

A lövetkező lenne a tervem:


Mikor öszzefutunk az utcán ( de tudom hol lalik, jobb lenne nem várni és elmenni hozzá és úgy beszélni vele?) a következőt mondanám neki:


"Szia! Régen találkoztunk. Nem lenne kedved elmenni velem sétálni és beszélgetni?"

Ha eljönne ott pedig elmondanám a lánynak mit érzek iránta.

Van benne valami hiba? Ha igen mit kéne változtatnom? Így lenne nála esélyem? Vagy ne az első alkalommal beszéljek neki az érzéseimről? Ha ne akkor hány találkozás után?



2014. szept. 3. 16:50
 1/4 anonim válasza:
Csak szépen lassan, ne rohand le mert az biztos hogy akkor csak elijeszted
2014. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tehát nemennyek el hozzá, várjak amíg összefutunk valaholl?

És ne az első beszélgetés alkalmával mondjam el neki az érzéseimet?

Vagy mikor összefutun neis hívjam el beszélgetni csak ott akkor beszélgessünk egy kicsit?

2014. szept. 3. 17:07
 3/4 anonim válasza:
Ez tok aranyooos.. :3 imadnam ha valaki velem is ezt csinalnaa.. :) :)
2014. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 Én nem.
2014. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!