Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszok! Mit szoktatok...

Kamaszok! Mit szoktatok csinálni mamátoknál ha elmentek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Szoktatok mobilozni/gépezni?

2015. jún. 29. 20:52
 1/7 anonim válasza:
66%
Első válaszadót helyeslem xd kb én is
2015. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Viszek könyvet/könyveket, attól függ, meddig maradok, szótárfüzetet, hogy szavakat tanuljak.

Telefonomat is viszem, van rajta mobilnet, szoktam használni, de próbálom ilyenkor hanyagolni egy kicsit. Laptopot szintén viszek, hacsak nem egy napra megyek, mondjuk net nincs (mobilnetet nem osztom meg, egyszer megszívtam vele), tudom rajta írni a regényemet.

17/L

2015. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 regényeimet micsoda ? LOL
2015. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve, amikor kamasz voltam, kábé bealudni jártam szegény mamámhoz. A maradék félóra-óra meg fullos hülyéskedéssel telt, hatalmas standupokat nyomott az öreg csaj, meg hát jutott belőle a mi vérünkbe is elegendő.
2015. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hosszú időre megyek, de amúgy beszélgetünk, pletykálunk, vagy megkérem,hogy mutassa meg a szekrényét, a régi cuccait, vagy fotókat nézünk :D
2015. jún. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. semmit, beszélgetnek én meg hallgatom.

De biztos nem venném elő azt a szrt, hogy nyomkodjam.

2015. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze szoktam netezni. Altalaban mamameknak segitek, amiben csak tudok, es aztan a delutan folyaman elmegyunk kirandulni.:)
2015. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!