Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kamaszok, ti hogyan vélekedtek...

Kamaszok, ti hogyan vélekedtek arról, ha valaki alkalmanként, bulikban drogot használ?

Figyelt kérdés
Lenézitek? Szerintetek ez a tény változtat az alapvető emberi értékein?
2014. aug. 1. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

a legtöbb haverom kipróbálta, de én még nem, meg nem is szeretném. Nem lettem ettől se több, se kevesebb sztem a szemükbe, meg engem se érdekel, mit csinálnak, de szerencsére egyikük se szokott rá, meg csak társaság miatt csinálták párszor.

Mondjuk én nem szívesen barátkozok drogosokkal, miért nem elég a cigi, meg a pia valakinek, nem értem. Szerintem én új ismerősként nem lennék jó véleménnyel arról, ha valaki drogozik. Már a cigit is elítélem, pedig régebben én is cigiztem, de rájöttem, hogy büdös, drága és nem jön be csajoknak.

2014. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit ertesz drog alatt? Alkohol, koffein, nikotin is az. Barmelyik gyogyszer is az. Fuves cigi? LSD? Krokodil? Speed? Ex? Kokain? Heroin? Te hol huznad meg a hatart, ami meg epp belefer?

A fuvet mar drognak tartod? Sokan igen, megis a legtobb embernek belefer. Alig tudok olyan emberrol a korosztalyombol (nem kamasz vagyok, 23), aki ne probalta volna ki. Pedig teljesen normalis tarsasagokban mozogtam mindig, jo nevu iskolaba jartam, most az orszag egyik legnivosabb egyetemen vagyok.. es itt is szinte MINDENKINEK belefer egyszer-egyszer.

2014. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekel míg belém nem köt, vagy megpróbálja rámtukmálni. Amíg ilyet nem csinál les*zarom
2014. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kizárólag alkalmanként, bulizáshoz használt droggal semmi problémám, az én szememben pont ugyanolyan, mint az alkohol, pont ugyanarra is használják, akkor meg mit ítélnék már el rajta. A gond azokkal van, akik otthon, csak úgy ok nélkül is betépnek/berúgnak, na őket már elkerülném.
2014. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!