Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik olyan beszélgetős...

Létezik olyan beszélgetős facebook csoport, ahol értelmes, kulturált emberekkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tehát olyan csoportot keresek ami nem 13 éves cuki cicuskah vagyok jelizz, rácz dzsenifer, lakatos dzsigolo, kolompár a f***agyerek, kittush wok asszt csőh ...stb képződményekkel van tele, hanem értelmes emberi lényekkel.


Csak a példa kedvéért,hogy lássátok miről beszélek:

[link]


A legtöbb csoport tagjainak háromnegyed része ezekhez hasonló suttyókból, és magukat mutogató ribikből áll.



2015. jún. 30. 05:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem létezik.
2015. jún. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igényed és a Facebook kizárják egymást.

("Kizáró vagy" kapcsolat. Ha az egyik igaz, a másiknak FELTÉTLEN hamisnak kell lennie!)

2015. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak zárt csoportok a facebookon, ahol nagyon is meggondolják, kit vesznek be maguk közé. Egymás között beszélgetnek, senki más nem látja és nem láthatja. Szóval vannak.
2015. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez hatalmas:) Mármint a kérdező képfeltöltése.

Én hasonlók miatt már rég nem vagyok fent a f.book-on.

Mindenki 'lájkol' vadidegeneket, meg feltölt képeket arról hogy hol és kivel palacsintázott ma reggel...Istenem...

2015. jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!