Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok az ilyen anti-mele...

Mit szóltok az ilyen anti-meleg támadásokhoz ahol pl egy hetero férfit úgy megvertek a melegek hogy fémmel kellet a koponyáját kipótolni?

Figyelt kérdés

sokan abban a tévhitben vannak hogy a melegek törékeny b*zis kislányok de az igazság hogy elég sok izomagy és hústorony is van köztük 8egyik sztereotípia ugye a nagy állat motorosok is pl) és azért a világban elszaporodtak a radikális melegek is akik homofóbokat vernek össze vissza


itt egy cikk: [link]



meg kép (a szöveg: ezek a k*csögök fasisztákat ölnek)


[link]


2015. jún. 30. 09:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

itt meg egy videó ahol egy csapat néger meleg jól megver egy hetero nőt a buszon mert meleg ellenes kijelentéseket tett


https://www.youtube.com/watch?v=ulGGv58L-1w

2015. jún. 30. 09:49
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Reméljük, odáig nem jutunk el, hogy kötelező lesz.
2015. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hülyeségeket ne beszélj :D
2015. jún. 30. 09:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2015. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

bizony, sokan eldobnák magukat, ha szembesülnének az igazsággal, és megtudnák, hogy akár az élsportoló srác is meleg, és félkézzel a földbe kalapálja, ha kell. Sztem tulképpen igazuk van, hát jogi úton ugye semmiféle elégtételt nem tudunk venni az őket ért zaklatásokért, hát kezükbe veszik a dolgok rendezését. igazából törvényszerű is, ha bele gondolsz ...

Én nem bánom, meg engem nem is érint, mert van több meleg haverom is, de azért olykor nálam is kiveri a biztosítékot az az aljasság, amiket ellenük elkövetnek az állítólagosan hetero társaik.

2015. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5: Hogy lenne már jogos? Egyébként sem vehetsz elégtételt, ha valami sérelem ér, mert az önbíráskodás. Akkor aki meleg, annak miért lenne joga hozzá?

Na meg a legtöbb embernek semmi baja a melegekkel. Hiszen, ha végigsétálsz az utcán, általában nem tudod, hogy meleg és ki nem. Nekem is vannak meleg ismerőseim. Nem látszik rajtuk.

Ha meg valaki beszól, arra nem az az arányos válasz, hogy agyonverik.

2015. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
szerintem sem megoldás az erőszak semmire sem (bár nekem nincs bajom velük) de azért ez várható volt ők is emberek és egy idő után beleunnak ha folyton egrecírozzák őket és odavernek ilyen az emberi természet szerintem de azért meglepődtem
2015. jún. 30. 10:36
 8/14 Platypus válasza:

Esetleg nem ártott volna el is olvasnod a cikket. Egy hetero vert össze egy másik heterot, mert azt hitte hogy az utóbbi meleg és ki akart kezdeni vele. Amennyiben belevesszük, hogy a helyzet tényleg félreérthető volt, akkor is a homofób fél verte össze a másikat, és nem fordítva.


Ettől függetlenül a melegek természetesen ugyanúgy lehetnek xenofóbok, meg agresszív állatok, mint bárki más. De ezzel a cikkel eléggé mellélőttél.

2015. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

rossz cikket másoltam be


[link]


ez meg csak egy képgyűjtemény radikális melegekről (azért megnézném hányan kötnek bele az utolsó fasziba :DD)


[link]

2015. jún. 30. 10:49
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Ha megnézed, nem Magyarországon jellemző ez.

Itt a melegek ki sem mernek menni az utcára együtt kb.

Amúgy ideje lenne pszichiátriai kezelésben részesíteni a homofób-okat. Van pár meleg ismerősöm és mindenek, csak nem félelmetesek. Ez a kérdés is olyan, mintha uszítana ellenük... Mit ártanak a meleg pasik? Ahelyett, hogy örülnének a heterok, hogy eggyel kevesebb vetélytárs és a meleg fiú nem fog az ő kiszemelt nőjükre hajtani... itt gyűlölködnek. Vagy fordítva.

Ha tudja, hogy hetero vagy, nem fog "bepróbálkozni". Élni és élni hagyni... ha mindenkit lehet tolerálni, a Down-kórostól a pszichopatáig, akkor (talán) a melegek is férjenek már bele a toleranciába!

2015. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!