Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok az ilyen anti-mele...

Mit szóltok az ilyen anti-meleg támadásokhoz ahol pl egy hetero férfit úgy megvertek a melegek hogy fémmel kellet a koponyáját kipótolni?

Figyelt kérdés

sokan abban a tévhitben vannak hogy a melegek törékeny b*zis kislányok de az igazság hogy elég sok izomagy és hústorony is van köztük 8egyik sztereotípia ugye a nagy állat motorosok is pl) és azért a világban elszaporodtak a radikális melegek is akik homofóbokat vernek össze vissza


itt egy cikk: [link]



meg kép (a szöveg: ezek a k*csögök fasisztákat ölnek)


[link]


2015. jún. 30. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Ha tudja, hogy hetero vagy, nem fog "bepróbálkozni"."


Álom, álom! Láttam már az ellenkezőjét és elég agresszív, undorító módon.


Amúgy melegek közt is ugyanúgy van mindenféle ember mint a heterok között.

2015. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Én is melegellenes vagyok, de szerintem ez hozzátartozik az élethez. Hagyni kell szépen kibontakozni az ellentéteket, hogy csak egy világnézetű emberek maradhassanak mert azok férnek meg jól egymás mellett.
2015. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nem úszításnak szántam a kérdést sajnálom ha valakinek ez jött le belőle


egyébként a mottóm "Élni, és élni hagyni"

2015. jún. 30. 18:17
 14/14 anonim ***** válasza:

11: hogy láttad az ellenkezőjét?

amúgy tényleg vannak olyan mnelegek, akik kifejezetten hetero srácokra hajtanak, na és vannak olyan hetero srácok is, akik nem feltétlen utasítják vissza a meleg sráctól a kényeztetést ... öhömm, hallottam én már izgi dolgokat, de még olyat is, aki nyíltan megmondta, hogy dehogy hagyja ki, hiszen k.va jól csinálja ... szóval ez amolyan felemás játék, nyilván nem csak az egyik félen múlik, hogy lesz-e vmi.

2015. jún. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!