Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták, akik nem dolgozn...

Egyetemisták, akik nem dolgoznak nyáron! Mit csináltok egész nyáron?

Figyelt kérdés
Persze, kis család, kis haveri társaság, de utána? :D 2 hete végeztem a vizsgáimmal, múlt héten családi hét volt. Külön lakom már a barátommal, ő ugye dolgozik reggeltől estig, a legtöbb ismerősöm és barátom meg dolgozik és/vagy másik városban él. Már én is néztem melót, jövő héten be is megyek, csak elgondolkodtam, mit lehet csinálni egész nyáron... :DD Persze, megnézel egy sorit vagy elolvasol pár könyvet, de aztán nem unod meg a tespedést??? Eddig egy nyár kivételével (életem legborzalmasabb nyara volt) mindig dolgoztam, de már most bűntudatom van, hogy itthon vagyok. Pedig nem döglök, mert főzök, mosok, takarítok, csak mégis olyan szégyenérzetem van. Ja, meg ott van még ugye a nyelvtanulás. Heti kétszer különórázok én is, de nem hinném, hogy egész nyárra le tudna közni. :D Amúgy nem kenyérre kéne a pénz, csak az érzés miatt megyek, hogy mondhassam, hogy dolgozok. Van, aki bűntudat nélkül végig tud csinálni egy egész nyarat meló nélkül?
2015. jún. 30. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem dolgozom most nyáron, és bűntudatom sem volt egészen addig, míg végig nem olvastam, amit írtál:)


Igazából uncsin telnek a napok....semmi extra nem történik, vannak programjaim, de nem rendszeresen, hanem amikor összejön...

A házimunka nekem is napi rendszeresség, emellett nyelvtanulás van még, aztán lesz majd egy hét nyaralás, és ennyi.


Munka nélkül nyugis napjai vannak az embernek, nem csinál kb semmit, ezt nem mindenki bírja ki, akik dolgoznak hasznosan töltik napjaikat, és még egy kis pénzt is keresnek vele.

2015. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!