Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elárulnátok hogy ennek a...

Elárulnátok hogy ennek a képnek mi a lényege? (lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 30. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

azt, hogy

a homik nyugodtan műveljék a homiságukat bárhol, bármikor, mert ők is emberek és fogadjuk el őket

a focidrukkerek meg ne gyújtogassanak meg ne randalírozzanak


a homiság oké, a focidrukkerrandalírozás nemoké

2015. jún. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát... Én gyülölöm a homokosokat. Inkább a foci!
2015. jún. 30. 15:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt üzeni ez a kép.


Azért szerintem van különbség a melegfelvonulás meg egy mindent szétzúzó, randalírozó, gyújtogató csürhe között.

Mondom ezt úgy, hogy a melegfelvonulást is utálom, mert oké, vannak melegek, de szerintem a szexuális hovatartozás mindenkinek a magánügye, akár homo-, akár hetero kapcsolatról, akár háremről van szó. Nem kell reklámozni.


DE! A melegek legalább nem ártanak senkinek azzal, hogy felvonulnak, míg a focidrukkerek verekednek, kötözködnek, gyújtogatnak és ezzel csak kárt csinálnak. Akinek nem inge...

2015. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a kép alatt a kommenteket és esküszöm szégyellem hogy ember vagyok!!

Undorító egyes emberek viselkedése, a legszomorúbb hogy tényleg ennyi sok buta haszontalan ember él a Földön :(

2015. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdező minden bizonnyal Te is egy intelligens ember vagy :)
2015. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A melegekkel nekem semmi bajom, mert nekem nem ártanak, és szerintem senkinek, de a vandalizmustól FÉLEK!!!

Adjuk csak össze, hogy hány meleg okozott kárt közterületen, és hány huligán egy rosszul sikerült meccs után?

Kérdező szerintem Te is tudod mi a kép lényege, csak véleményekre és indokokra vagy kíváncsi.

2015. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jó igen ebben egyetértek, hogy ezek a focidrukkerek egy kicsit túlzásba viszik, nem értem miért képesek ölni, verekedni, rongálni egy játék miatt. Meg miért utálnak egy másik focicsapatot, végülis ha nem lenne ellenséges csapat akkor értelme se lenne ennek az egész focinak mert nincs kiellen játszani.


De én akkor is utálom a buz.ikat, nem érdel hogy nem tehetnek rola meg , hogy ez az ő ügyük. A rasszizmus ilyen.

2015. jún. 30. 15:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Sosem értettem mi bajuk az embereknek,miért törődnek azzal hogy más mit csinál?

Én ugyan nem vagyok érintett a témában és nem is akarok senki pártfogója lenni..de a melegek nem rossz emberek.Ők sem köveznek meg minket amiért heterók vagyunk akkor mi miért cselekednénk ellenségesen?! Az meg hogy a melegházasságot is engedélyezték...hát egészségükre! Mindenkinek kijár a boldogság,ha ők boldogok így akkor mi minek homofóbkodunk? Mellesleg sokunk fele annyira sem boldog mint ők..de ahelyett hogy mindenki saját maga ügyeivel foglalkozna,egyszerűbb másokat lehordani minden b.u.z.i.nak,okádéknak stb..

Ez nem rasszizmus kérdése,ez felfogás kérdése! ;)


15/L

2015. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aha. Kapizsgálom, de értelmetlen ilyen módon hirdetni a homofóbiádat, hogy szembe állítod egy szintén megosztó emberi tulajdonsággal.
2015. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kicsit túl van lihegve a dolog.

A párhuzamot pedig végképp nem értem. Oké, vannak a melegek. Jó. Csinálják amit csinálnak, csak csinálják tőlem akár az utcán is, csak ne akarják erőszakkal lenyomni a torkomon a dolgot.

DE

hogy jön ide ellentétbe egy olyan kép, ahol pár "drukker" éppen szétveri egymás fejét? Könyörgöm...ez azért elég abszurd. Adófizetők pénzén építik fel a stadionokat, hogy elmehess és megnézhesd a meccset, erre az a tuti, ha szétvered az egészet? Komolyan? Az a probléma, hogy smárolni lehet az utcán, de rongálni és milliós károkat okozni nem?

Azért ez már kicsit túlzás...erőltetett és nagyobb szégyen, mint a homokosság, de komolyan.

2015. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!