Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Páromnak írtam egy üzenetet....

N. Viki kérdése:

Páromnak írtam egy üzenetet. Igen furcsán reagált rá, de szerinte teljesen normális volt. Szeretném a saját üzenetemet közzé tenni itt. Az lenne a kérés, hogy kommenteljétek, szerintetek mit akartam üzenni? Mi volt a szándék? Mi az üzenetem lényege?

Figyelt kérdés
Értem én hogy az xy nem volt edzeni ezért elmegy ma, de te voltál egész hétvégén így nen igazán értem miért nem pihensz. Illetve h miért nem vagy velem. Tudom, tudom most megint idegesítelek, pedig komolyan nem akarlak csak a pihi napjaidra számítok h veled tudok lenni és mostanában össze vissza pakolgatjátok. Szal csak annyi h szeretném ha velem lennél.

2015. febr. 3. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, szerintem az, hogy te a pasival akarsz lenni. (Ő meg nem feltétlen.)
2015. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
az üzeneted lényege, hogy ha van szabad ideje, akkor legyen veled, mert te szereted őt(gondolom) és vele akarsz lenni. átérzem, de ha hülyén válaszolnak, ne próbáld megérteni :/ én sem próbálom...bolondok, komolyan.
2015. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy értelmeztem, hogyha van egy szabad napja, és már volt edzeni máskor, akkor legyen veled aznap.

L

2015. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én úgy értettem, hogy edzés helyett választhatna téged, ha már volt edzeni és szabadnapja is van.
2015. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl hosszú az üzenet , férfinak csak a lényeget, mellébeszélés nélkül. Elég lett volna annyit írnod, h "szeretném, ha velem lennél" vagy "gyere hozzám".
2015. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem érted,miėrt a Xy-t és az eddzést válsztja helyetted a szabad napján,amikor együtt lehetnétek.Azaz a rejtett üzenet:te nem akarsz engem úgy,mint én tėged?Szerintem a válasz az,hogy nem.
2015. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!