Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek?

Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Legjobb baratnom haragszik ram, mert tegnap elhivott valahova, nekem meg nem volt kedvem menni, igy nem is mentem. Pedig el is mondtam neki, hogy miert nincs (csaladi gondok) es tudja is es megis haragszik. En elhiszem hogy rosszul esik neki, mert velem akart lenni, de feleslegesen mentem volna el, ha nem lettem volna jo tarsasag. Bocsanatot is kertem. Mindig ez van. O megharagszik en meg szo szerint konyorgok neki, hogy bocsasson meg, de semmi. Normalis ha buntudatom van emiatt, vagy o a gyerekes?

En 15, o 17



2015. júl. 1. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem gyerekes. velem is szokott lenni hogy hivnak valahova de nincs kedvem menni.. akkor az illetőnek mondom hogy mennyen valaki mással, majd legközelebb bepótoljuk vagy ilyesmi. meg ha én hivol valakit de nem jön nem szoktam megsértődni, próbálok hivni valaki mást :)
2015. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek könyörögsz a bocsánatáért ha tudod hogy igazad van? Papucs vagy.
2015. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azert konyorgok, mert o az egyetlen igazi baratom...
2015. júl. 1. 22:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsonek pedig koszonom :)
2015. júl. 1. 22:45
 5/5 anonim válasza:

Lehet, hogy neki rád volt szüksége.

Ha nem túl sűrün utasítod vissza fölösleges rosszul érezned magad, de ha gyakrabban ("mindig ez van"), hát...nekem is rosszul esne.

Néha a saját gondjainkra is gyógyszer tud lenni egy igaz barát társasága, de hagyom, hogy magad dönts a reakció komolyságán.

Gondmentes nyarat! :)

2015. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!