Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik ezen...

Vannak itt olyanok akik ezen a nyáron sem tudnak elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
mondjuk anyagi okok miatt..
2015. júl. 3. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pl én sem,nincs munkám sem amiből. :( évek óta nem voltam nyaralni
2015. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Sokan lehetnek, de nem biztos, hogy ez az egyetlen módja annak, hogy megfelelően eltöltsük az időt és jól érezzük magunkat.
2015. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ki hogyan szeret lazulni,de mindenkinek kell valami lazulás úgymond amikor kiengedi a gőzt.
2015. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mi sem megyünk az idén, utoljára tavalyelőtt voltunk. Egyrészt anyagi okok miatt, másrészt az állatokat sincs kire hagynunk.

Maximum valami egy napos kirándulást ejtünk meg, ha sikerül.

2015. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Évek óta nem voltunk nyaralni, mi máshogy lazulunk.

Nekem nem is hiányzik az a tipikus nyaralás. Idegen ágyban aludni, idegen zuhanyt és WC-t használni... A hideg kiráz már a gondolattól is. A többnapos osztálykirándulásokat is ezért rühelltem annyira annak idején.

2015. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ma 15:15 igy van ahogy mondod
2015. júl. 3. 15:34
 7/12 anonim ***** válasza:

Évek óta nem telik rá,pedig dolgozom, arra lennék kíváncsi a sok 18-20éves miböl bir egész nyáron a

Balatonon lenni,Balaton Sound se ingyen van....

2015. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 15:40


szülök segitsége,vagy diákmunka

2015. júl. 3. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Inkább a szülői támogatásra tippelek. Vagy ilyen jól fizetnek a diákmunkák?

Hogy a kérdésre is válaszoljak; Én is úgy gondolom, hogy elég sok ember nem tud elmenni nyaralni nemhogy külföldön, még itthon sem. Ezt látom is és tapasztalom is -bár annyira nem is vágyom több hetes üdülésekre.

Vannak jó ajánlatok pár napra, vagy egy hétvégére, de meggondolja az ember, hogy mire költi a pénzét.

2015. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utoljára 5-6 éves koromban voltam nyaralni a családdal, a Balatonon. Azóta semmi (pedig Keszthely tőlünk 45 km).


A tengert még nem láttam, pedig olyan messze van körülbelül, mint Budapest. Shit sucks, ilyen a csóróság. Az elkövetkezendő néhány évben valszeg hasonlóan fog alakulni a helyzetem, pedig már nem keresek annyira vészesen rosszul...

2015. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!