Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes-e elmenni egyedül...

Érdemes-e elmenni egyedül nyaralni valahova? 27/F

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék egyedül is. Talán sikerülne ismerkedni is közben.
2014. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan. Hová szeretnél menni?
2014. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ok. Mindegy bárhova nyaralni:)
2014. aug. 9. 12:52
 4/11 anonim válasza:
Időnként jó elmerülni az embernek saját magában. Nyilván egy nyaralás keretein belül ez teljesen új értemet nyerhet. Tegyük fel, hogy külföldre utazik. Hamarabb elkezd kapcsolatot létesíteni a kintiekkel, a nyelvet is gyakorolja, és ki tudja, talán új, hasznos kapcsolatokra is szert tehet. Nem függ másoktól, azt csinál amit akar, a programok az ön szája íze szerint állnak össze. Egy igazán minőségi nyaralás sülhet ki :) (belföldön is!) Egy kis kikapcsolódás sohasem árt...
2014. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, mert egy új lehetőség. Mondjuk én nem tudnám így jól érezni magam, mert így is sokat vagyok egyedül.
2014. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Egyedül lenni jó, én szeretek. Simán elmennék bárhová nyaralni egyedül.


Bár nekem nagyon sok barátom/haverom van, de úgy döntöttem, holnap egyedül megyek strandolni, mert ehhez van kedvem.


18L

2014. aug. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én voltam többször is egyedül nyaralni, általában 1 napra, de előfordult 4-5 nap is. Elment, de azért sokkal jobb lett volna valakivel megosztani ezt. Azóta inkább itthon maradok, soha többet nem mennék egyedül. Nincs is annál rosszabb, amikor egy szálláshelyen csak te vagy egyedül egymagadban egy szobában, míg mások párban vagy társasággal. Szóval ismerkedni nem is olyan egyszerű. Egyébként is lenne kedved magyarázkodnod másoknak hogy miért vagy egyedül? Ha nem egyedül mész, sokkal jobban fogod érezni magad, több lesz az önbizalmad is.
2014. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Mandy1408 ***** válasza:
Persze. Külföldre nem mernék, mert egy idegen nyelvet sem beszélek még elég jól, de amúgy simán.
2014. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magányosan egy idő után a legszebb helyen is rossz! Hiába az önáltatás. Ha más nem, legalább valamelyik rokonoddal menj el, az se szégyen ha valamelyik szülőddel felnőtt korod ellenére. Csak legyen valaki melletted! Sose tudhatod, hogy akivel esetleg összejössz, az meddig marad. Sajnos a legtöbben már 1 hét nyaralást sem vállalnak be.
2014. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolják. megprobálom egyedül megyek nyaralni:)
2014. aug. 10. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!