Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Régóta szeretnék barátokkal...

Régóta szeretnék barátokkal elmenni nyaralni. Minden adott lenne hozzá, csak épp barátaim nincsenek. Törődjek bele ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Nincsen semmi extra igényem. Csak egy belföldi 1 hetes nyaralás, 4-en 5-en, egy baráti társasággal. Olyan izgalmas lenne a készülődés a szervezés, aztán elindulnánk, kocsival elmennénk, elfoglalnánk a szállást, és indulhatna az élet. Sok pihenés, beszélgetés, strandolás, iszogatás, bulik, szex. Elég irónikus, hogy régen, középiskolában mikor még volt társaságom, akkor azért nem tudtam ezt megvalósítani mert nem engedtek a szülők, nem volt pénzünk, autónk. Most van munka, pénz, saját kis autó, van 2 hét nyári szabadságom, de társaság már egyáltalán nincs. A sulis barátnők vagy más városba költöztek, vagy gyerekük született, vagy csak simán más életstílusuk lett és elkopott a barátság. Jelenleg senkim nincs, csak a szüleim és a párom, meg a munkatársaim, de velük felszínes a viszony nem baráti. Párom barátaival sem tudunk elmenni így nyaralni mert ők idősebbek már, mind családos több gyerekes emberek, én meg nem erre vágyom. Annyira bénának érzem magam, hogy nekem ezek a dolgok kimaradnak. Persze jó lesz barátommal kettesben elmenni nyaralni, de az azért mégsem ugyanaz.
2015. jan. 18. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben pont a saját személyiség leküzdése a legnagyobb probléma. Miért felszínes a kapcsolat a kollégáiddal? Bizonyára közülük is lenne olyan aki örülne egy meghívásnak.
2015. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha állod a költségeimet , elmegyek, a barátság meg majd kialakul :D.
2015. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...iszogatás, bulik, szex... az utóbbihoz minek neked a barátok?
2015. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!