Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Két oldalam van. Az egyik azt...

Két oldalam van. Az egyik azt mondja hogy a barátom miatt maradjak ilyen, a másik egy egoista r#i. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek már csak az az 1 barátnőm tart vissza, hogy egy p#a legyek. És félek, hogy ez bekövetkezik.A barátnőm jó tanuló én nem annyira ezért vagyunk jóba.Viszont zavar,hogy egy senki vagyok ezért szeretnék megváltozni,de csak úgy,hogy azt az egy barátomat nem veszítsem el,hátha felsülök.
2015. júl. 3. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy magad miatt maradj normális? Vagyis inkább hogy magad miatt kezdj el normálisan gondolkodni? Csak kérdem...

Mert nem más fogja elvinni a balhét végsősoron azért, amiben vagy.

2015. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég kiábrándító, hogy mindössze ezt az egy alternatívát tartod számon a változást tekintve.

Mellesleg semmit nem írtál a "jelenlegi oldaladról", így nehéz eldönteni, hogy mennyivel lenne jobb/rosszabb a változás után.

Végezetül, csak azért, mert úgy képzeled, ha olyan leszel, mint a környezetedben lévők és azzal egy szempillantás alatt megváltozik minden nem biztos, hogy így is lesz.

2015. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!