Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ez annak a lánynak?...

Miért jó ez annak a lánynak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy éve fejeztem be a középiskolát, én most főiskolára járok. Volt egy osztálytársam, aki csupa olyan döntést hozott a gimnázium utolsó évében meg most utána, hogy én azokat egyszerűen nem értem. Tudom, hogy nincs hozzá közöm, meg mindenki azt csinál, amit akar, de kíváncsi vagyok, hogy ezt csak én találom-e furcsának. Ezekről van szó:


1. Még végzős korában eljegyezte magát egy több, mint 45 éves, dagadt, szőrös, igénytelen külsejű pasassal, aki csóró is, egyszer volt hozzám szerencsém élőben, árad belőle a kolbászszag és úgy beszél, mint valami parasztember is, meg iszonyú buta állítólag. A lány pedig egy igényes, normális lány volt. Igaz, hogy kissé túlsúlyos ő is, de nem kellett volna azért ennyire leadni az igényeket.


2. Említettem ugye, hogy túlsúlyos, ő mindig azt mondta, hogy ez genetika, de Facebookra minden áldott nap kiteszi a fényképeket a hatalmas habos süteményekről, hamburgerekről meg mindenféle hizlaló, óriási mennyiségű kajáról, hogy ő ma azt ebédelte/vacsorázta. Ezek után meg mért mondja, hogy a genetika miatt van elhízva? Ha meg le akar fogyni, miért eszik ilyeneket?


3. Viszonylag jó eredményekkel végzett (nem a legjobbakkal, de valami főiskolára vagy egyetemre jó), de ő azért nem tanul tovább, mert megsértődött az "elitek" megjegyzésén, hogy ők csak a legrangosabb egyetemeket és a legtöbb pontszámos szakokat becsülik valamire, a "gagyi főiskolákat és gagyi szakokat" lenézik. Ez a lány ezt a hülyeséget teljesen komolyan vette és nem tanult tovább.


Ha valaki ezek közül legalább az egyiket érti, szóljon! Hogy lehet valaki ilyen, hogy ilyen döntéseket hoz az életében?



2015. júl. 4. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy egészségtelen kapcsolatban él, valószínűleg nem volt jó családja sosem. Emellett önsorsrontó is.
2015. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bob the builder ***** válasza:
A kettesre a tippem,hogy nincsen fogalma arról mennyi kalóriát visz be.Meg a genetikát hibáztatva felmenti magát a túlzókajálás miatt.
2015. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.Az egyszerű gondolkodású emberek is lehetnek jó emberek,nem kell hozzá 2 diploma.

Érzelmek,ennyi.

Nem felszínes a lány.

Igénytelen külsejű alatt mit értesz?

Ápolatlan,vagy az,hogy nem márkás ruhákban járt.

Nem mindegy.

A lényeg,a lány úgy gondolta,emberileg és szexuálisan is összeillenek,ez a lényeg.


2.attól még lehet genetika.

Lehet úgy gondolta,túl sokat úgysem tudna fogyni, ezért meg se próbálta a fogyókúrát.

Mellesleg mi közöd hozzá,mit posztol Facen?


3. Ezt nem hiszem azért.

Minek tanult tovább végül a lány?

2015. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is, mit foglalkozol vele?

Mindenki a saját életének a kovácsa.

Az meg, hogy valaki kijár-e egy főiskolát vagy sem, nem oszt nem szoroz az adott ember értékén.

Ismerek diplomás bunkókat is meg érettségis, szakmunkás igaz embereket

2015. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Édesapjáról tudsz mesélni?
2015. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as. Nem az a baj azzal az emberrel, hogy nincs diplomája, hogy csúnya vagy nem márkás ruhákban jár, hanem azt, hogy igénytelen tapló. Úgy beszél, olyan szavakat használ, hogy az minősíthetetlen, a nemi szervével viccelődik meg bűzlik is.


A továbbtanulásáról annyit, hogy nem tanul semmit, szakmát se. Engem ez annyira nem érdekelne, nem is szóltam neki erről semmit, egyedül az az idegesítő benne, hogy mások véleménye miatt, sértődésből döntött így.


A családjáról annyit tudok, hogy rendes embernek látszanak a szülei, nem túl gazdagok, de nem is szegények, jól élnek, nagyon ragaszkodnak a népművészeti dolgokhoz, az egész lakásuk ilyen régi falusi bútorzatú, nem látok ezen semmi furcsát. Az apja is kedves, normális ember, nem olyan, mint a vőlegénye. (Neki nincs diplomája, csak az anyjának, de ettől még normális, én nem mondtam, hogy akinek nincs az nem lehet rendes.)

2015. júl. 5. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha meg le akar fogyni, miért eszik ilyeneket? "


Tudod, lehet, hogy nem akar lefogyni.

2015. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom, vannak ilyenek. Nekem egy osztálytársam azért nem énekel, mert az énektanár ofő azt mondta, ne induljon a ki mit tudon. Most ettől ő soha többé nem énekel. vannak ilyen emberek.
2015. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!