Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki biszexuális, esetleg...

Aki biszexuális, esetleg annak érzi magát, annak feltétlen muszáj, hogy legyen valami kapcsolata, jelen esetben egy lánynak, egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
Tehát hogy akkor tudja csak biztosra, hogyha pl. csokolozott már, vagy járt egy lánnyal. Nem elég érezni? Esetleg ha van olyan aki félénk és nem mer kezdeni a lányok felé. Egy barátom szerint kell, hogy legyen valami, ami aapján tudom, h igen az vagyok, de nem elég az ha csak érzem? Nem merek nyitni más lányok felé. Ti mit szoltok ehhez? Normális válaszokat kérek!

2013. okt. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg biszexuális vagy, akkor nem csak pár csóknak kell lenni, hanem el kell tudj képzelni egy komoly párkapcsolatot és annak velejáróit minkét nemmel. Az a te döntésed, hogy legvégül fiúnál vagy lánynál kötsz ki.
2013. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én ugy kérdezem,hogy feltétlenul azután kell éreznie-e valakinek,hogy biszexuális-e vagy sem,hogy esetleg csokolozott valakivel vagy sem..mertén beleszerettem egyszer egy barátnombe és megnézek lányokat ugyanugy ahogy fiukat..flortolok veluk megminden..
2013. okt. 21. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem, ezt érzi belülről az ember ,hogy kihez vonzódik még ha nem is próbált ki semmit
2013. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
erre szerettem volna választ kapni,koszonom:) mert jelenleg egy fiuval vagyok egyutt,aki tud errol,huséges vagyok hozzá meg minden,de nem mondom,hogy a csajokat nem lesem meg..:)
2013. okt. 21. 20:28
 5/6 anonim válasza:
Teljesen lehetséges. Én beleszerettem egy lányba úgy, hogy semmilyen szexuális tapasztalatom nincsen (egyik nemmel sem). És fiúk is tetszettek már, azok csak fellángolások voltak, de azért, mert nem ismertem őket.
2013. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is bi vagyok és még nem volt kapcsolatom lánnyal de tudom hogy nyitott lennék rá.
2013. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!