Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb dolog,...

Mi volt a legnagyobb dolog, amit valaki tett érted?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb? Nehéz kérdés. De egy értékes dolog mindenképpen eszembe jut:

Beárult aggódásból, amikor hülyeségeket csináltam magammal. Akkor nagyon haragudtam rá, de ma a legjobb barátom és hálás vagyok neki.

2015. júl. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám közel 8 éven keresztül majdnem mindennap főzött nekem.
2015. júl. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik mentorom, aki segített feldolgozni egy halálesetet, másrészt rengeteg dolgot tanított emberségből.
2015. júl. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik félig-meddig ismerősöm azt mondta középiskolában, hogy mindenki lehetnék én, ha annak a bizonyos személynek a helyébe születtem volna és ugyanazok a dolgok történtek volna velem, mint vele, akkor ugyanazt csinálnám, amit ő, ugyanazok történnének velem, mint vele.
2015. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbocsájtott, és felülemelkedett az összes sérelmén, és engem is 'felhúzott'.


16 éves voltam, totál káosz volt körülöttem minden. Undorítóan viselkedtem vele, és sok már emberrel akkor.

Idősebb nálam sokkal, szóval én is afféle 'mentorként' tekintek rá.


Azóta én is sok mást tanultam tőle, és sokkal jobb ember lettem.

2015. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!