Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy enyhe autizmus...

Lehetséges hogy enyhe autizmussal sosem lesz normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Lehúzó vagy kritizáló válaszokat nem kérek. Bizonyított tény hogy aspergeres vagyok. A családomon kívül másokkal nem tudok kijönni. Mindig is csúfoltak a gyávaságom és félénkségem miatt a suliban. Nem nagyon mozdulok ki itthonról sem, de amúgy sincs kivel. Most könnyű azt írni hogy mozduljak ki. Ha a boltba megyek bevásárolni ott még senkivel se fogok tudni megismerkedni. Mert amúgy sem tudom senki szimpátiáját elnyerni. Sok mindenben más vagyok, mint egy normális ember. Szerintem totál unalmas vagyok és érdektelen, ezért sem érdeklek senkit, plusz a betegségem miatt. 21L
2015. júl. 5. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az esély megvan rá. Azért mert beteg vagy nem fognak másként kezelni. Ugyanolyan vagy mint mások. Csak bíznod kell magadban. Ha akarsz akkor beszélgethetünk erről bővebben is :)
2015. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetünk utána meg elmegyünk akárhová. Mit szólsz ehhez. És közben rájössz, hogy bármi lehet a jövőben. De kezdjük a beszélgetés részével. Írj rám.
2015. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nincs nagy baj. És biztos nem vagy unalmasabb és érdektelenebb, mint bárki más. Amíg fel nem fedezi valaki, hogy te vagy a legérdekesebb a világon!
2015. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe, én pl 25 éve élek együtt egy aspergeresel, és soha nem cserélném el más, nem-aspergeresre.
2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha a neten megismersz valakit, utána nem menne élőben is a vele való beszéd? Írásban elég jól kommunikálsz a kérdésed alapján. Nekem például elfogadható lenne ez a problémád.
2015. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm is az volt és rengeteget szenvedtem emiatt. Sokszor úgy gondoltam, hogy ezt senki más nem fogadná el, senki nem tenne ennyit érte, mint amennyit én. Persze ez nem így van, de azért kevés rá az esély, hogy találsz ilyen embert(olyat, aki neked is megfelel).
2015. júl. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem megy élőben is az emberekkel való beszéd. De csak egy emberrel vagyok képes kommunikálni. Nekem már egyszerre 3 vagy attól több ember zavaró.
2015. júl. 6. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!