Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseg elejen jarok, a...

A terhesseg elejen jarok, a 6. heten. A hasam enyhen gorcsol, neha szur, szinte folyamatosan. Szedek magneziumot. Normalis dolog ez az enyhe fajdalom, meddig fog tartani? Nem verzek.

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Na de mennyi magnéziumot? És melyiket?

Vigyázz nem az elemi magnéziumtartalmat írják rá a gyógyszerre!


Normális egyébként az érzés, de megfelelő magnéziumbevitellel szűnnie kell.

2015. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem jó sokáig kitartott, nő a méhed, természetes. Az első trimeszterben biztos sokszor volt, szedtem a magnéziumot, de igazából végig érzem néha még most is, nem mindennap, de alkalmanként szokott. Magnerotot vagy magnesi citriciit szedj, magne b6 nagyon kevés.
2015. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az enyhe görcsölés, szurkálás természetes, ha nincs vérzés és erős menstruációs görcshöz hasonló érzés, akkor valószínűleg minden ok. Egyetértek az előttem szólóval a magnéziumpótlás tekintetében, tényleg a magneB6-ban nagyon kevés a magnézium, ez nekem sem volt elég. Erősebb kellene, szerintem is a Magnerot nagyon jó (én ezt szedem) , de drágább sokkal mint a citrici. Az utóbbit elvileg receptre is felírják, és úgy olcsóbb. Minden jót nektek! Üdv, 26 hetes kismama
2015. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, munka kozben nem is annyira tunt fel a hasgorcs, inkabb mikor itthon vagyok, mert akkor van idom foglalkozni vele...

Beres Magne B6-ot szedek, de ez meg az enyhe gorcsokre se jo... Bar csak napi 1et szoktam es azt is akkor ha ugy erzem


A magnezium csak annyit tesz, hogy nem erezni fajdalmat tole, vagy mas "segitsegere" is lehet a magzatnak?

2015. júl. 3. 14:19
 5/5 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Az orvosok szerint a korai vetélést is megakadályozza.
2016. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!