Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » (elmeletileg Bio) fuves...

(elmeletileg Bio) fuves cigitol nen flasheltem se szedultem, enyhe folyto erzes volt kb 5percug es nyaladzottam. Ez normalis? (ez volt az elso szivasom)

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán nem normális, hogy ilyet szívsz!
2015. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bio fűnek köze nincs a fűhöz.
2015. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es ez normalis reakcio??
2015. máj. 9. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogalom tisztázás.. az izé amit elszívtál az un.herbál annak semmi köze a biosághoz se a fűhöz.. valamilyen növényi származék (pl:zsálya) le van áztatva egy por oldatába és kiszárítva egy szintetikus sz*r.. áruld már el nekem ha nagy fiú/ lány vagy és te már szívsz aki mi a fenéért szintetikát? Mennyiért vetted egy ezresért? A kétszereséért kaptál volna RENDES füvet.. ami növényi alapú és sokkal egészségesebb mint az a f*s.. a herbálra ráfüggsz, tönkreteszi az agyad, minden szép emléked eltünteti.. sőt megöl.. van olyan típusa amit a patkányméregtől EGY molekulával eltérő vegyszerrel kezeltek.. szerinted?

Ha szívsz vegyél füvet.. az nem kicsap 5 percre és taknyod nyálad összefolyik hanem 3órát röhögsz és kvajól érzed magad..

bocs a felindulásért..vannak a környezetemben sokan akiket már tönkre rakott a höri.. ha gondolod dobj privátot és mesélek.

2015. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Ilyen sz@rf@s herbákat kerüld ha csak lehet. Egybe is simán belerokkanhatsz, ha úgy esik. Szintetikus azonosítatlan és azonosíthatatlan retek! Soha de soha nem lenne szabad ilyenekkel jatszadozni. Ha mindenaron szivni akarsz akkor csak a jól bevált zöldet! Megáll az eszem mennyien rá vannak konkretan kattanva mostanság erre a marhaságra, aztán hullanak mint a legyek. csak a szintetikus sz@roktól óvjon meg az ég barátom!
2015. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel gyakorlatilag nem lehet megmondani, hogy mit szívtál (mivel ahogy fentebb leírták ezek a dizájnerfüvek absz nem egységesek) nem lehet megmondani, hogy normális reakció volt-e. Feltehetően 100 emberből azért jópárnál 20-30-40-99 hasonlót okozott volna.


Ha szerencséd van csak zsáláyt szívtál és az tényleg nem üt sokáig, viszont izmos a füstje.

Ha peched van akkor akár négylevelű lóhere is lehetett, ha mégnagyobb peched van akkor a négylevelű lóherét bele is tunkolták valami olyan szerbe, hogy az önkéntelen szeleléstől a vakságig bármit okozhat nagyobb mennyiségben.


Tudom hogy simát nehezebb (lehet) szerezni, meg esetleg drágább, de HA már választani kell a kettő közül inkább az amelyiket már többezer éve használják, mint az amelyiket tegnapelőtt dobták a piacra anyagi okokból egy joghézag miatt.

2015. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem semmi. BIO FÜVES cigi!!!??? Amúgy két szót nem tudnál leírni magyarul helyesen?
2015. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!