Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember tényleg annyira...

Sok ember tényleg annyira unatkozik, hogy gyakorin kezdi élni az életét?

Figyelt kérdés
Itt ismerkedik, itt vannak a barátai, ide jön fel naponta órákra, akár félnapokra vagy több? Ez nem furcsa? Miért lehet?
2015. júl. 7. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nincs más :/
2015. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ja, ez jutott. Majd lesz jobb.
2015. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaj. Nem akartam senki lelkébe gázolni ha nem is volt túl kedves a kérdés. Csak furcsa mert még a neten is sok jobb hely van, legalábbis szerintem. Fel a fejjel
2015. júl. 7. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

A kettes válaszoló vagyok.


Nem gázoltál, semmi gond :) Egyébként hidd el, itt is van nagyon sok jó fej ember és barátságok is kialakulhatnak... persze elég nehéz, de hol nem? :)

2015. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mik azok a jobb helyek? :)
2015. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A jobb helyekre én is kíváncsi lennék.

Sűrűn járok ide, ismerkedni is szeretnék, de a szükség visz rá nem az unatkozás.

Barátaim csak is élőben lehetnének, ha rendszeresen találkozunk, és Facebookon üzennék nekik nem itt.

Max. 45 perc amit itt tölthetek naponta, de azért kevesebb. Aki fél napot itt tölt, na arra viszont én is azt mondom, hogy durva eset. Valamiért nincs jobb elfoglaltsága, vagy szintén valami kényszer (pl. betegség).

20f

2015. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam itt eltölteni az időt, de általában közben másik 3 ablak is nyitva van. Barátkozni, társat keresni nem szoktam. Az, hogy valaki eltölti itt az idejét, az attól függ, miről van szó. Én ezt úgy használom, mint mások, amikor egy fárasztó nap után bekapcsolják a tévét, és nem a legigényesebb filmet keresik ki.
2015. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Viszont észrevettem azt az érdekes dolgot, hogy mióta ide regisztráltam, lassan mindenben kikérem itt az emberek véleményét, és túl nagy jelentőséget tulajdonítok neki.
2015. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szerintem még fél napnál többet is itt vagyok, meg néha mellette olvasgatok más oldalakat, de a legtöbb időmet itt töltöm. Eddig mondjuk nem gondoltam volna arra, hogy ez ennyire gáz ._.

Nálam azért alakult amúgy így, mert nincsenek barátaim és egyedül még az utcára se merek kb kimenni, így ismerkedni se tudok élőben emberekkel. Mondjuk amúgy is inkább magamnak való vagyok, nem is igazán szokott bennem felmerülni, hogy szereznem kéne barátokat, nekem jó így.

2015. júl. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 opened paradise ***** válasza:
A többség meg fb-n,az se jobb.
2015. júl. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!