Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az természetetes, hogy 17...

Az természetetes, hogy 17 évesen kellemetlenűl érzem magam, mert a szüleim tartanak el?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen.
2015. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Manapság, nem, de szerintem ez a normális. Más lazán élősködik 25-30 éves koráig is a szülein.

A legjobban azt szeretem amikor a szülő kocsit meg lakást vesz a gyereknek, és a gyerek úgy kezeli mint ha az az ő munkájának gyümölcse lenne. Ezt csak akkor fogadnám el ha luxusban élnénk.

2015. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyelőre szerintem inkább örülj hogy tanulhatsz,a helyesírásodon még van mit csiszolni az érettségiig(már ha szeretnél érettségizni)...de ilyenkor nyáron például nyugodtan vállalhatnál diákmunkát :)
2015. júl. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tud érdekelni a helyesírás.
2015. júl. 6. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
"Ternészetetes"? Nem inkább természetes? Ami azt illeti még nem kell ezen agyalni, mert nem vagy 18... Még.. Szóval akkor majd változhat a kérdéshez való hozzáallás. De addig is tanulj és okosodj, hogy legyen jó állásod.
2015. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hozzáállás.. Bocsánat. És még én beszélek, hogy tudok írni.
2015. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván a helyesírásod tükrözi az, hogy félrenyomsz egy betűt a billentyűzeten, mert egymás mellett vannak.
2015. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

pedig jobban tennéd ha érdekelne,ugyanis akármilyen területen is tervezel elhelyezkedni az írásod is egy fontos momentuma lesz annak hogy hogyan fognak megítélni a jövőben...ha úgy kezded hogy "őnéletrajz: szűletési hely" stb már kevesebb esélyed lesz arra hogy felvesznek...

Kedves utolsó válaszoló!

nem egy helyesírási hibája volt egy egyszerű kérdésben,és ha félre is nyomott mielőtt feltesz valaki egy kérdést felteszem átolvassa néhányszor hogy mit írt le.Valamint a kérdező válaszából szintén eléggé kitűnik hogy nem tartja fontosnak hogy helyesen írjon az anyanyelvén(felteszem) és ez szerintem elég nagy probléma,és általános ebben a korosztályban az internet világában sajnos :(

2015. júl. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem ez nagyon szép Tőled, viszont nem kell kellemetlenül érezned magad, kiskorúként (18 éves kor előttig) gondoskodniuk is kell Rólad, azért ők a szüleid, nem hiszem, hogy teher nekik, különben miért akarták volna hogy gyerekük legyen :-) ez nagyon empatikus gondolat tehát, de nem kell hogy így érezd zt.
2015. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!