Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Paul Walker-t miért sztárolják...

Paul Walker-t miért sztárolják, és miért sírnak utána míg Robin Williams, Leslie Nielsen halálát le se sz*rják az emberek?

Figyelt kérdés

Sokszor láttam, látok közösségi oldalakon olyat, hogy nők tucatjai, százai sírnak Paul Walker után, és képeket raknak ki róla, na és persze hiányolják.

Közbe meg olyan színészekről mint Leslie Nielsen, Robin Williams senki sem emlékszik meg, pedig szerintem ők sokkal nagyobb, jobb színészek voltak mint Paul Walker.

Nem akarom leszólni az elhunytat, jó színész volt, és nincs bennem rosszindulat vele szemben, csak nem értem miben volt ő jobb mint a Bújj, Bújj, ördög! , a Csupasz pisztoly filmek , Drakula halott és élvezi, vagy a Jumanji, Good Will Hunting, Jó reggelt, Vietnam! , A kétszáz éves ember című filmek főszereplői?!?

Tudom Paul Walker jótékonykodott, rendben, de tényleg odáig süllyedtek, annyira buták ezek a nők, hogy egy jóképű férfi után "sírnak" , megemlékeznek évekig míg mások halálát pedig magasról lesz*rják?

és akkor még meg sem említettem , hogy ezek a nők csapatostul beülnek a Halálos iramban filmekre 3-4 jóképű férfi miatt, és végig vihogják az egész filmet...



2015. júl. 9. 01:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Gyorsan hozzá írom még: "Nem, nem csak a kis tinilányoknál látom ezt a jelenségeket hanem komoly egyetemet végzett, 20,30,40,50 éves nők is ugyanígy siratják..."

, és ezt magyarázza meg nekem valaki hogy miért??? Miért pont őt kell siratni, és a többieket miért nem?

2015. júl. 9. 01:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az említettek közül egyiknek sem volt blockbuster filmje a mozikban idén.
2015. júl. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Őszintén: azt se tudom, kik ezek a sok színész közül. Majd lesz helyettük másik jó. Ha valaki ilyen túlemocionális, hogy ismeretlen embereket sirat, az valószínűleg könnyezve sírt azon a híren is, hogy Dodó-madarat kipusztították 100 éve, meg azon, hogy a szomszéd néni üngyürübüngyürü kisbabája a pelenka mellé kakilt. ilyen butaságokon, amik miatt épeszű ember még csak szomorú arcot se vág.
2015. júl. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát a nők már csak ilyen egybitesek, látod, kérdező, jobban is jártál, hogy nincs barátnőd.
2015. júl. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, értékeltem őket, bár írtam feljebb:

"Sokszor láttam " tehát régebb óta tart ez a folyamat, és nem csak az idei évről van szó hanem pl. Robin Williams halálhírét jóval kevesebb ember osztotta meg, mint Paul Walker balesetét.

Egyszerűen furának tartom ezt az indokolatlan sztárolást, de tényleg köszönöm szépen a gyors, értelmes válaszokat!

Süni hozzászólása pedig "jobban is jártál, hogy nincs barátnőd."

téged biztos sokan szeretnek a jó meglátásaidért. :)

2015. júl. 9. 02:49
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom mit értetlenkedsz.

Hány éves vagy?

PW balesetben halt meg úgy, hogy az egyik legnépszerűbb széria főszereplője volt, ráadásul fiatalon, úgy hogy be se volt fejezve a sorozat, sőt az adott rész se.

Ezzel szemben LN 84 évesen, álmában halt meg.

RW meg szintén nem volt már öreg, másrészt öngyilkos lett, mert az alkohol meg a drog rabja volt.

Másrészt az utóbbi két színészt, ill filmjeit már sokan nem is ismerik, mert meg se születtek mikor ezek mentek.

Ennyi

2015. júl. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Houston, van egy kis gondunk. Az emberek nem értik hogy csak példákat írtam. Írhattam volna akár Heath Ledgert , Bajor Imrét, vagy akár Nelson Mandelat is (aki tudom nem volt színész) . Egyszerűen csak fura hogy róluk senki sem emlékszik meg.

Arról nem is beszélve, hogy írtam: "20,30,40,50 éves nők is ugyanígy siratják..." akik valószínűleg ismerik a "régi" filmeket mint ahogy én is. :)

Houston! Itt komoly problémák vannak. Az emberek itt élik ki a kötözködési vágyaikat.

Ha kötözködsz akkor meg legalább helyesen írd le:

"RW meg szintén nem volt már öreg" mi van??? :)

Téma lezárva. Nem kell több válasz. 28F

2015. júl. 9. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"RW meg szintén nem volt már öreg, másrészt öngyilkos lett, mert az alkohol meg a drog rabja volt."


PW meg úgy halt meg, hogy a haverjával randalíroztak az utcán egy sportkocsival.

2015. júl. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Paul Walker állítólag olyan volt mint Diana hercegnő csak ő férfi változatban,ahol tudott segített, segélyszállítmányokat szervezett,pénzt adományozott a rászorulóknak,egyesek szerint halála nem véletlen baleset volt,hanem eltették láb alól ugyanúgy mint Diana hercegnőt.Robin williams pedig iszonyatosan nagyot alakított a good will huntingban,sosem fogom elfelejteni senki más nem tudta volna eljátszani úgy azt a szerepet,végül ő is öngyilkos lett..és ezért ne ítélje el senki biztosan nem volt könnyű a helyzete,nyugodjon békében az öreg!!!
2015. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Valamint Robin Williams állítólag komoly betegségben szenvedett ami később teljes rokkantsággal jár,tehát nem biztos, hogy nem a betegsége miatt nyúlt a piához és a drogokhoz,én csak azt mondom senki se ítélkezzen más felett, mert lehet holnap ő lesz ugyanabban a cipőben!!A halálos iramban pedig egy értéktelen tucatfilm,nem is értem mit szeretnek benne az emberek,leforgathatnak belőle még 200részt is akár,akkor sem lesz fele annyi mondani valója mint pl.a good will huntingnak.
2015. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!