Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért visel meg ennyire Paul...

Miért visel meg ennyire Paul Walker halála?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a Halálos iramban filmeket & mikor megtudtam, hogy Paul meghalt hisztérikusan sírni kezdtem... Azóta is mindig bőgök, ha megnézem egy filmjét vagy YouTube videókat róla. Tegnap megnéztem a Furious 7 előzetesét és megint rám tört a sírás ami legaláb egy óra hosszáig tartott. Miért van ennyire nagy hatással rám érzelmileg egy olyan ember halála, akit nem is ismertem? :(


17/L


2015. márc. 28. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
ő meg ki?
2015. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg hogy mit tennel ha apad, anyad meghalna.
2015. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Instabil vagy.
2015. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Halálakor nagyobb sztár lett mint valaha. Addig alig tudták páran ki az a Paul Walker. Teljesen zs kategóriás színész.

Schwarzenegger halála megviselhetne.

2015. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én akkor sírtam, amikor Michael Clarke Duncal halt meg. Úgy bőgtem, mintha egy közeli ismerősöm halt volna meg, pedig csak a Halálsoronban láttam (de abban ki nem szereti meg ezt a hatalmas, szeretetreméltó mackót??). Eléggé hülyének éreztem magam.

Szerintem nem normális ilyen miatt sírni, főleg nem órákig sírni. Furcsa.

2015. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én a halála előtt is tudtam, hogy ki ő. Oda meg vissza vagyok a Halálos iramban filmekért, és sok más filmjét is láttam. Egyik kedvenc színészem volt, de még én magam sem értem, hogy miért szúr annyira szíven a dolog, amikor konkrétan vadidegenek voltunk. Tegnap anyának sírtam ki magam, hogy fogalmam sincs miért bőgök így utána ennyi idő után is. Michael Jackson is nagy kedvenc volt, de az ő halála miatt egy könnyet sem hullattam, szomorú voltam egy-két napig és ennyi.

Egyszerűen nem tudom, mi van velem.. :/

2015. márc. 28. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Hat en a Porsche Carrera Gt-t sajnalom.
2015. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jaj te egy sz** k*** fos autót sajnálsz nem egy jó színészt mi?
2015. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jólvan, én vagyok a hülye, hogy kiírtam. :D
2015. márc. 30. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!