Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek már volt olyan, hogy...

Nektek már volt olyan, hogy egy ismeretlen emberről nem tudtátok ránézésre eldönteni, hogy férfi-e vagy nő?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 4 ismerősöm is volt akiről csak később tudtam meg hogy nem olyan nemű mint amilyennek hittem. Kettő közülük kövér, kicsit férfias arccal megáldott lány volt, mindketten pulcsiban és rövid hajjal mutatták magukat mindig. Az egyiket még iskolás koromban ismertem meg, és fél évig nem tudtam hogy ő lány. A másikkal együtt dolgoztam, és csak akkor jöttem rá hogy ő lány mikor először hallottam a normális nevét. Ezen kívül egy másik munkatársam volt aki szintén rövid haj, és férfias alak, semmi mell. Neki kicsit nőiesebb arca volt, de azt hittem hogy fiú csak ilyen arca van. Mert volt már erre is példa. Egy nagyon jó barátom mikor még gyerekként megismertük egymást, egy másik barát mutatott be egymásnak. Hosszú szőke haja volt, furcsa hangja, és olyan fiatalok voltunk hogy az arcon még nem nagyon lehetett látni hogy ki melyik nemhez tartozik. Ezen felül neki a neve is olyan hogy ha nem ismerném akkor mai napig azt mondanám arra hogy női név. Teljesen elkönyveltem magamban hogy ő lány. Később tudtam csak meg hogy rosszul gondoltam.
2015. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Általános iskolában elég sokan nem tudták eldönteni, hogy fiú vagyok vagy lány.
2015. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen egyszer iskola látogatáson volt egy fiú/lány akiről többen próbáltuk kitalálni, hogy milyen nemű, de nem akartunk bunkók lenni, hogy megkérdezzük, főleg, hogy vele volt (valószínűleg) az anyja...


meg volt egy lány akiről azt hittem fiú, egyik haverom mondta végül, hogy ő igazából lány...

2015. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésen, utcán mindig látok ilyen embereket. Ha párommal vagyok, megkérdezem tőle, hogy szerintem ő most milyen nemű. Általában nem tudunk megegyezni, mindkettőnk mást mond :D És nem csak első ránézésre. Van akit ha tovább nézel, akkor se tudod megállapítani.
2015. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5 ilyen volt.
2015. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap sétált el a buszpályaudvaron egy 70 év körüli valaki, akinek meghatározhatatlan nemű arca volt, féhosszú hullámos fehér hajjal, kis bajuszkával és borostával. Rajta pedig egy ilyesmi mintás színes tunika:

[link]


Hozzá pedig egy szoknya, és a körmei türkizre voltak festve. Talán bácsi lehetett inkább...


A másik hasonló eset a strandon történt, ahol szintén egy idős embert láttam, úszósapka volt rajta, volt bajsza, szakálla, és nagyon szőrös lába, elkönyveltem, hogy egy bácsi. Aztán mikor kiszállt a vízből, megláttam, hogy úszódressz van rajta- gondoltam akkor mégis néni, viszont olyan volt, hogy függőlegesen fehér-sötétkék vastag sávos, és a fehér rész pont a két melléhez esett, ami így teljesen átlátszott. Elbizonytalanodtam, hogy nem egy régimódi bácsi-e inkább századfordulós divatban, mert ha nő lenne, biztos zavarná, hogy átlátszik minden. Aztán találkoztam vele a női öltözőben. :D

2015. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a facebookon néztem egy emberkét. Nézem hogy lánynak túl fiús, fiúnak túl lányos. Gondolom, én okos, hogy megnézem a névjegyét. Látom:

Érdeklődés: fiúk, lányok

:D na gondolom: "Jól van akkor" :D

A másik meg a suliban van. Egy fiú aki igazából lány o.O

2015. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor a buszon láttam egy ilyen személyt. De ő hihetetlenül szép arccal rendelkezett, androgün modelnek is elmehetett volna.

Szerintem lány volt amúgy, de teljesen fiús ruhákban volt, rövid fiús frizurával.

2015. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Csöcsös Józsi Veritas Dunakiliti.
2015. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már ennyire ittas, igen.
2015. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!