Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szeret...

Van itt olyan, aki szeret vitatkozni?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem az olyanokra célzoj, amiben más nem szerepel, mint: ku**@ a***d, meg hasonlók, hanem amikor van egy dolog amiről különbözőt gondoltok, majd mind ketten kezditek "győzködni" a másikat. Aztán a vége meg alakul, de fontos, hogy idegesség nélkül. :)

Korotokat/nemeteket legyetek szívesek odaírni, köszönöm. :)

17/F



2015. júl. 10. 00:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Feltételezem az "érvelés" szót keresed.
2015. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 piriiiii ***** válasza:
0%

A vitatkozás meg a veszekedés ég és föld, még jó is, hogy nem a veszekedésre gondoltál vitatkozás címszó alatt.

Igen, szeretek vitatkozni. Veszekedni persze nem.

18/L

2015. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szeretek vitatkozni, mert ilyenkor sok új információt meg lehet tudni mindenféle témáról. Bár lehet pár ember nemigen tudná tolerálni a türelmetlen és hirtelen haragú attitűdömet viták során... Nem valami jó párosítás. x)

(Bár utána sem anyázok, csak kicsit erőszakosabbra váltom a hangnemet.)

17/L

2015. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

En sajnos szeretek. Es nem csak akkor, ha valamiben nem ertek egyet. Ha egy temaban kepben vagyok, mar kepes vagyok az ellenkezot hangoztatni, mint a masik.

Persze nem ilyen drasztikus a dolog, csak egy ritkan elofordulo rossz szokas. Tudatosan nem csinalom, es mikor eszreveszem magam, akkor megprobalom abba is hagyni.

18f

2015. júl. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon. 23/f
2015. júl. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Es nem csak akkor, ha valamiben nem ertek egyet. Ha egy temaban kepben vagyok, mar kepes vagyok az ellenkezot hangoztatni, mint a masik."


Fú,ezt én is szoktam csinálni,de nagyon utálom ezt,nem tudom miért csinálom...ideges is leszek tőle,a saját viselkedésemtől..

és akkor az már veszekedésbe torkoll,és nem vitába...bármikor vitatkoztam valakivel,előbb-utóbb veszekedés lett belőle..szóval ezért nem szeretek vitatkozni....lehet nem vagyok hozzá elég higgadt,vagy túl egoista vagyok,és idegesít,hogy a másik másképp látja a dolgokat...kicsit problematikus.

(19/L)

2015. júl. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó te csak kötekedni szeretsz, a vitatkozás lényege pont az, hogy az ember nem érzelemből teszi hanem higgadtan, érvelve és estenként a másik érvelését elfogadva, belátva azt... Egy vita SOHA sem alakul veszekedéssé.
2015. júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Tanulni szeretek vagy tanítani. A vitatkozás egy hülyeség.
2015. júl. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Annyira nem, ha vitatkozok is igyekszek hamar lezárni függetlenül attól, hogy sikerült e meggyőzni a másikat vagy sem.
2015. júl. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22f
2015. júl. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!