Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért feszítenek az olyan...

Miért feszítenek az olyan 13-14 éves lányok Nirvana pólóban, akik amúgy Justin Bieber meg one direction stb hallgatnak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Valljuk be, hogy Bieber ciki lenne. :)
2015. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ez nem olyan bő, fekete Nirvana póló, amit 10-15 éve hordtak a "rockerek", hanem valami mai divatnak megfelelő felső. Ezt csak azért feltételezem, mert egy két éve láttam a New Yorkerben strasszokkal díszített AC/DC -s pólókat és nem hiszem, hogy aki ilyen helyre jár vásárolni, az azért veszi meg, mert AC/DC rajongó. Ennyi erővel simán lehet ugyan ilyen Nirvana póló is és a lányok lehet, hogy nem is tudják, hogy volt ilyen együttes, mert ugye azzal nem szokás foglalkozni, hogy milyen felirat van a ruhádon.
2015. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát, barátnőmnek jó kis bő, fekete Nirvanás pólója van, mert imádja azt a bandát. Ja, és 14 éves.. És nem, nem hallgat jb-t meg 1d-t.
2015. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A divat és az ésszerűség, két egymástól távol álló fogalmak!
2015. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert ez akciós a bershkában.
2015. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:
100%

Na akkor leírom mégegyszer :D

Mert a kedvenc boltjaikban (Tally,Berskha,H&M),ez van és hiába nem tudják mit takar a "Ramones","Nirvana","Rolling Stones","Sid,Kurt,Iggy" felirat,akkor is hordják.

2015. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
És az, hogy valaki JB-t vagy 1D-t hallgat mióta zárja ki azt, hogy esetleg Nirvana rajongó is?!
2015. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 opened paradise ***** válasza:
100%
Az kb. olyan,mint vegaként imádni a disznótorost...
2015. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem mondták még neked, hogy ne ítélkezz anélkül, hogy ismernéd a teljes igazságot? Sokan elítélik JB-t és a 1D-t, plusz a rajongóikat, de azokhoz hasonlóan, akik csak divatból veszik fel a Nirvana pólót és csak a Smells Like Teen Spirit c. dalukat ismerik, az utálkozók sem tudnának a Baby-n és a What Makes You Beautiful-on kívül más dalt felsorolni...

Nem egy kommentet olvasok fiúktól-férfiaktól, idősebb személyektől és alapvetően más zenei műfajt (rock, metál pl, teljesen eltérő világ) preferálóktól, hog szégyellik bevallani, de szeretik a 1D zenéjét, (azért őket említem, mert az ő rajongójuk vagyok) mindezt azért, mert alapvetően kialakult egy alaptalan kritika róluk, hogy tehetségtelenek és utálni kell őket.

Én egy zenészt sem ítélek (már) el, régebben volt, hogy egy banda nem volt szimpatikus, de úgy gondoltam, megadom nekik az esélyt a bizonyításra, meghallgattam az albumukat, és imádtam a legtöbb számukat.

2015. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én egy szóval se mondtam, hogy elítélem justint vagy az 1d-t :D valamit nagyon félreértettél a kérdésben.
2015. júl. 13. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!