Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért feszítenek az olyan...

Miért feszítenek az olyan 13-14 éves lányok Nirvana pólóban, akik amúgy Justin Bieber meg one direction stb hallgatnak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 13:32
1 2
 11/15 opened paradise ***** válasza:
Ha meg nekem szólt,akkor olyannak mondod,aki csak azért végig szenvedte magát a Szürke 50 árnyalatán,mert nem akarta úgy fikázni,hogy nem is tudja mi az :D
2015. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Neked írtam, opened paradise. Ne haragudj, hogy kicsit nyers voltam, de már nagyon elegem van azokból, akik ítélkeznek ezzerrel, de ha megkérném, hogy soroljon fel tőlük 3 dalt, nem tudnának válaszolni.


Amúgy az a film tényleg rettenet volt... De a végén jót nevettem, amikor a csaj otthagyta a csávót.

2015. júl. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 opened paradise ***** válasza:

Én egyiket se fikáztam.

De ha kérdeznéd,akkor Biebert utálom,mint embert és mint ze...mint én...mint előadót.

A 1D se a kedvencem,de ők legalább énekelnek és nincsenek eltelve magukkal,szóval nincs velük bajom.

Bieber az új dalaiban csak nyögdécsel.

2015. júl. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
:D Nekem vele sincs bajom, bár annyira nem követem figyelemmel a munkásságát, de van pár dala, amit kedvelek. A személyéről annyira nem tudok mit gondolni, elvileg a rajongói is csalódottak voltak benne, mert volt jó pár botránya az elmúlt időkben, nem vagyok benne biztos, de azt hiszem ittas vezetés volt az egyik, de azt látom, mostanában kezd jó útra térni. :) Az igaz, hogy kissé beképzeltnek tűnik, de hát látod, hogy bejön a tinilányoknak... Nekem az nem tetszik, hogy az átlag (mármint nem híresség) fiúk is elkezdtek úgy viselkedni és öltözködni, mint ő, pont, amikor virágkoromat éltem, és nem lehetett egy normális pasit sem találni. :D
2015. júl. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 opened paradise ***** válasza:
És ilyen rövid idő alatt elhervadt az a virág? :D
2015. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!