Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy híres zenész vagy színész...

Egy híres zenész vagy színész hogyan viselkedne egy magányos, szorongó fiatallal?

Figyelt kérdés
Ha összetalálkozna valami híres, menő zenész vagy színész egy unalmas életű, magányos, visszahúzódó, szorongó fiatallal, aki beszélgetni szeretne vele, mert a rajongója, a híresebb az hogyan viselkedne? Lenéző és bunkó lenne vagy inkább kedves?
2015. júl. 10. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bárki is szeretné, ha idegenek zavarják.
2015. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez a hírességek számára nem megszokott dolog?
2015. júl. 10. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Van, akinek fejébe száll a dicsőség, és van, akinek nem. Van, aki csak a hírnév velejárójának tartja a rajongóit, és van, aki embereknek. Van, aki tud rendes és empatikus lenni annak ellenére is, hogy híres.
2015. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Személyiségtől függ. De szerintem: beszélgetne vele 5 percet, megköszönné, hogy a rajongója és ennyi.


Én nem vagyok híres, de nekem nincs türelmem problémás emberekhez. Nem tudom valaki fél életét végighallgatni pár perc ismertség után és megoldással sem tudok szolgálni a bajaira. Szóval nálam is csak annyi lenne a találkozás, amennyit leírtam.

2015. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon osszetett dolog. Eloszor is, hol talalkozna, milyen korulmenyek kozt? Mert ha a Tescoban epp nagybevasarlas kozben/utcan sietve valahova talalkozora (oke, mindket pelda eleg valoszinutlen ha tenyleg "hires" szemelyrol van szo) akkor kotve hiszem, hogy elbeszelgetnenek legalabbis hosszasan. Akkor sem ha a sztar uj mozija/konyve/akarmilye diszbemutatojan talakoznak....es meg sorolhatnam, szoval szerintem egy hiresseg nem tud csak ugy elbeszelgetni atlagemberekkel.
2015. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hírességek ezeket az ügyeket a menedzserükön keresztül intézik, azaz a "híresség" csak beleegyezik, hogy az érdeklődővel beszélget, de nem kezdeményez semmit, mert baromira unja ezt az egész kérdezgetést.
2015. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!