Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírnak már annyian...

Miért sírnak már annyian azért a Paul Walkerért? Michael Jacksonért nem sírtak ennyire!

Figyelt kérdés
És azért van köztük különbség!

2013. dec. 12. 13:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

A gyász olyan dolog, hogy kihez ki áll közelebb.

Csak gondolj bele, az én családtagomért pl Te biztosan nem ejtesz egy könnyet sem. Nekem viszont megszakad a szívem.

2013. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Csak már elegem van, hogy napok lassan hetek óta ez folyik Facebookon, meg Youtubeon, meg a hírekbe...

Mi lesz, ha majd Tom Cruise hal meg? Vagy Jason Statham?

2013. dec. 12. 14:01
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fura. Lehet, hogy azért, mert annyira nem sok filmben láttam. Nem is hallottam eddig nagyon róla. Persze sajnálom, bárkit sajnálnék.

De ezek szerint sokan szerették a filmjeit.

2013. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
85%
Azért,mert Paul Walker egy nagyon jò ember volt, a Halàlos Iramban Filmeket mindenki szerette és nagyon szimpatikus karakter volt. Jacksont is biztos sokan gyàszoltàk azok,akik szerették. (Amit az első leìrt). Én személy szerint nagyon szerettem és nagyon hiányzik.
2013. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos népszerű volt. Én. pl. Michael Clark Duncant sirattam meg, sokan meg azt sem tudták ki volt és szinte egy nap alatt lecsengett a halálhíre. Azt nem tudom, hogy honnan veszed, hogy Jacksont nem gyászolták ennyien, mert elég sokig téma volt.
2013. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom csak a Halálos Iramban filmekért. Színésznek nem volt túl nagy szám, többi filmjét szerintem a legtöbben nem is ismerik, sőt sehonnan máshonnan... Számmora rohadtul nem nagy cucc, meghalt kész sajnálom, de ennyi...
2013. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem meg teljesen hidegen hagyna Jason Statham halálam, mivel még a nevét sem ahllottam soha :)

Igaz a Walker-t is csak arcról ismertem.

Látod, mindenki másért hullajt könnyet.

2013. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát még ha a pedofilbotrányokat ki is hagyjuk a dologból, Jackson saját magát nyírta ki a túladagolt drogokkal-nyugtatókkal, Walker meg egy balesetben hunyt el, amihez semmi köze nem volt, nem ő vezetett. A darwin-díjasokat mindig kevésbé sajnálják.
2013. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Azéé',mert szerették.Michaelért is volt sírás, ne aggódj!
2013. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%
Van az embereknek egy olyan rétege aki csak azért sajnálja a halottakat mert éppen az a divat, hogy többen lájkolják, stb. Régen Michael Jackson, most Paul Walker, Nenson Mandela, később is lesznek sokan.
2013. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!