Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan próbálnátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbálnátok meg összejönni egy hírességgel?

Figyelt kérdés

Hogyan hoznátok össze, hogy összefussatok? Mit tennétek, hogy felfigyeljen rátok? stb stb

Ez egy olyan kérdés, amiben nyugodtan álmodozhattok, sőt, kötelező! :) Írhattok példát foglalkozás szerint (zenész, színész...), konkrét személyt is írhattok, de általánosságokban is beszélhettek.

Persze ők is emberek, ezt tudjuk, mégis ez egy jóval bonyolultabb helyzet, kíváncsian várom a válaszaitokat.



2014. máj. 12. 09:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Sehogy :D
2014. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Sehogy,távol mindig is távolt tartottam magam a hírességektől.
2014. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Linda (Zimány)! Te itt? ;D
2014. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem szörnyen tetszik Crystal Reed, imádom, az összes filmjét,sorozatját láttam már/nézem is :) fogalmam sincs, hogyha idősebb és jobban beszélnék angolul akkor se tudnám, hogy hogyan kezdeném el :)
2014. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem ulyanolyan személyisége, mint a filmekben, nem tudhatod. Az meg hogy jól néz ki..

Ugyanúgy emberként közelednék felé, csak azt meg nem lehet, mert jönnek a biztonsági őrök, ő meg nem fog egy hülye kis rajongóval foglalkozni. Szóval sehogy.

2014. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Senki sem próbálná meg? És senkinek sincs ötlete hogyan csinálná?
2014. máj. 13. 16:43
 7/26 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy videot a youtubra, amin a leghíresebb dalát énekled. De csak szépen :D
2014. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Semmi kiderítem a hobbiját, melyek a kedvenc helyei, merre lakik, hol lép fel, bekerülök a szakmájába vagy társszakmába, stb.?

Ha már a találka megvan, az esély már meg van adva. Nem biztos, hogy bejössz neki, de talán. Valamivel fel kell kelteni a figyelmét.

Persze a plüss szivecske, rajongói levél, szerelmi vallomásos email küldözgető őrült rajongók szerintem már kicsit betegesek.. És ne csodálkozzanak, ha rá akarják magukat vetni a kiszemeltjükre, és elviszik őket a bisztiboyok :D

Az meg, hogy szerepet játszanak, igaz, és akik a/egy szerepükért szeretik őket, inkább maradjanak meg a rajongásnál.

2014. máj. 13. 17:31
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tehetséges, ez a szakmájába bekerülés sokaknak kizárt.

A kedvenc hobbija/helye/dolgai dolog utáni kutakodás, és aztán azt majmolás meg egy színten ugyanúgy megszállotsák.

2014. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A szerelem megszállottság :D

Na jó, feladom.

2014. máj. 13. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!