Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez annyira igazságtalan, nem?

Ez annyira igazságtalan, nem?

Figyelt kérdés
Egész nyáron itt ülök a lakásba, semmi légkondi, szívesebben mennék el diákmunkára, egy klímás helységbe. Az összes lányismerősöm már dolgozik, én meg még nem is találtam semmit, fel se hívtak, mert mindenhova csak lányok kellenek, hatalmas előnyben vannak. 5 munkára is jelentkeztem, egyik sem hívott vissza, alkalmi munka nem érdekel, és így lehetetlen találni. Ebben igazam van, hogy a lányok előnyben vannak e téren?! 16/f

2015. júl. 12. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a szép lányok.
2015. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. júl. 12. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelentkezz minél több munkára ha nagyon dolgozni akarsz, 5 az elég kevés. A legtöbb jó helyet meg már betöltötték a diákok a nyárra.
2015. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nőknek amíg fiatalok az élet minden terén előnyük van. Törődj bele.
2015. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez bolondság :D én is pasiból vagyok mégis találok diákmunkát, pedig nem a nagy Pesten lakom. Szoktak hirdetni gyárak is szalagmunkát diákoknak de ott van a tescos áru feltöltés, takarítás, pénztárazás (ez sem csak lányoknak) és voltam már címerezni is, pedig nem a kedvencem.


Ne légy életképtelen! Jelentkezz be több diákszövetkezetbe is és ne hagyd őket élni! Hívd fel őket amilyen gyakran csak lehet hogy van e munka ezen kívül pedig mindig figyeld az újság és az internetes hirdetéseket. Ha akarsz, találsz! Ne a lányokra fogd a sikertelenségedet.

2015. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!