Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan nem értik meg a kapcsola...

Sokan nem értik meg a kapcsolatom a barátommal. Vélemény?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyunk, mindkettőnk féltékeny típus. Nincsenek barátaink az ellenkező nemből, nem járunk el szórakozni, discoba a barátainkkal együtt és külön sem. Fesztiválozni szoktunk nyaranta együtt. Fent vagyunk facebookon, de pár ismerősünk van és nem akarunk megosztani magunkról semmit.


Főleg az én barátnőim nem értik meg sokáig veszekedtek velem, hogy nem igaz, hogy egy képet se lehet velem csinálni. Egyik barátnőmmel a barátságunk is minimálisra csökkent, néha beszélgetünk, csak mert nem jártam el vele inni esténként vele meg a fiú társaságával.


Ha nincs kedvem ezekhez, miért nem lehet megértenie ezt a embereknek? Más lett az értékrendem, beállítottságom amióta kapcsolatban vagyok és mi a barátommal ezt így beszéltük meg, így látjuk jónak és így vagyunk boldogok. Ebben mi a rossz? Vélemény?



2015. júl. 13. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Barátod es közted hany év korkülönbség van?


Gondolom a barátod idősebb 😃

2015. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 év. De miért?
2015. júl. 13. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan vagy, amilyen. Más meg ne érdekeljen.
2015. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem hat meg, csak érdekel, hogy mások szerint is ez most tényleg valami fura beteges viselkedés? :D
2015. júl. 13. 16:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg lehet érteni. Én igazából nem bírnék így élni, korlátolva érezném magam, de elfogadom, ha másnak így jó és nem szólok bele, mert magánügy. Ha nem szeretnél valahova elmenni senkinek semmi joga nincs számon kérni rajtad, hogy miért.

(De azért egy képet csinálhatsz velük, megbeszélitek, hogy nem rakják fel sehova vagy beállítod, hogy csak az ismerősök láthatják. ;) )

2015. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a támogatást :)

Rosszul fejeztem ki magam, csinálni lehet csak nem szeretek mert akkor jön az, hogy de ő akkor is felteszi meg h jaj istenem miért nem lehet feltenni stb.

2015. júl. 13. 16:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, akkor nem. Én a mai napig utálok elmenni sörözni, mindig olyan érzés, mintha a fogamat húznák. Arra figyeljetek, hogy ne gubózódjatok be nagyon, mert az nem egészséges (mármint ne legyen az, hogy sehova sem járhattok, azért mozi, színház, kirándulás ... jó ötlet lehet). És ne szakítsátok meg az összes többi kapcsolatotokat, jó, ha vannak saját barátaid, akikhez vissza tudsz menni 6-8 év múlva, ha már elmúlt a féltékeny időszak, de szerintem magával azzal, hogy nem mentek inni semmi gond nincs.
2015. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez azért megnyugtat :)

Kirándulni sokat járunk, meg együtt mindenfelé. Neki vannak fiúbarátai, nekem meg lányok, szóval azért antiszociálisak nem vagyunk

2015. júl. 13. 16:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Nyugodj meg, teljesen normálisak vagytok.
2015. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azért az életed ne csak a barátodból álljon, mert ha külön mentek, akkor meg tök egyedül maradsz addigra a barátok elfelejtenek és rosszul fog esni hogy nincs ott veled senki.


sok ilyen kérdés volt már itt

2015. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!