Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen a kapcsolatom a barátommal, akkor tényleg nem vagyunk "normálisak"?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 22. Annyit rólunk, hogy az elején nem mertem vele összejönni, mert olyan volt (illetve még mindig olysn, csak közben megismertem), akiktől mindig is menekültem (kondi, szoli, stb.) aztán összejöttünk, ennek immár 1,5 hónapja.

A minap beszélgettünk két barátnőmmel, és épp a hétvégi programjukat ecsetelték. (IHB, szex, mittudomén, amúgy mindkét barátnőmnek van barátja) Aztán jöttem én, és konkrétan úgy néztek rám, mint egy ufóra.

Akkor leírom, hogy nekünk abból állt a hétvégénk, hogy este bevackoltunk a barátommal, filmeztünk, videókat néztünk, dumáltunk, bevágtunk egy pizzát, verekedtünk (szoktunk :D) aztán fürödtünk és aludtunk. Erre megkaptam, hogy unalmas a párkapcsolatom és haldoklik.

Tudom hogy ez nem nagy dolog, mert csak mi ketten tudjuk igazán hogy milyen a mi kapcsolatunk (unalmasan latinos, tányértörős veszekedéseink vannak, aztán annál hevesebb békülések...), és én jól érzem magam, mert jó látni, hogy egy ilyen srác, akinek világ életében a külsőségek voltak a legfontosabbak, ennyire felszabadult mellettem, de ez akkor is rosszul esett...

Tényleg nem vagyunk normálisak? Nem ilyen egy ideális kapcsolat?


2015. ápr. 12. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy unalmas lenne a párkapcsolatod és haldokolna. Legalábbis amiatt biztos nem fog haldokolni, amiket leírtál, mert azok jó programok. De ha 1,5 hónap után már ennyit veszekedtek, akkor esélyes, hogy ez fogja kinyírni a kapcsolatotokat.
2015. ápr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kis dolgokon kapunk össze, én könnyen felhúzom magam, amit ő élvez, és kihasznál, tovább idegesít, és közben röhög az arcomba, én akkor olyan dolgokat vágok a fejéhez amiket nem kéne, erre ő is beidegesedik, és tökéletesen megvan a konfliktus amiatt, hogy "nem vettél narancslevet pedig kértem". Sajnos ilyenek vagyunk.
2015. ápr. 12. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
ez egy normális kapcsolat szerintem-
2015. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tökéletesen megvan a konfliktus amiatt, hogy "nem vettél narancslevet pedig kértem"

Ez is szét tudja szedni a kapcsolatot hosszabb távon... fel kéne lassan nőnötök. Neked nem kellene ugranod mindenre (tényleg: képes vagy fegyelmezni magad?) - neki meg nem kéne cukkolnia.

Éretlenek vagytok mindketten, és ösztönlények... remélhetőleg ez később változni fog.

2015. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is kb. ilyesmiket szoktunk. Dumálunk, filmet, videókat nézünk, szexelünk, eszünk, húzzuk egymás agyát, én próbálok verekedni vele(csak soha nem akar összejönni, mert simán lefog fél kézzel). Nap közben is max. elmegyünk sétálni, vagy össze dobunk valami kaját. Néha vannak olyan programjaink, hogy közösen elmegyünk barátokkal szórakozni, de teljesen külön baráti körünk van, ezért nehezebb picit. Meg ő nem is valami szociális ember, nem nagyon szeret eljárkálni. Én eléggé szeretek ugyan, de nyugodtan elmegyek nélküle bulizni, iszogatni barátokkal, szóval ilyen szempontból kiélem magam nélküle, nem kell mindig egymáson lógni szerintem. 19l, 19f
2015. ápr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
juujj utolsó válaszoló! ilyen kapcsolatra vágyom :)))))) 19/L sok boldogságot nektek! :DD
2015. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!