Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már éreznem kellene? Lassan 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már éreznem kellene? Lassan 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, és kétségeim vannak. (Egyetlen kapcsolatom volt ő előtte, az is csak 3 hónapig tartott, tehát nem vagyok tapasztalt) 18/L

Figyelt kérdés

Már régóta várok arra, hogy végre jöjjön valaki normális fiú, és most jött... itt van előttem, együtt vagyok vele, meg van benne minden, amit egy fiúban kerestem, minden amit elképzeltem magamban korábban "az igaziról", és ráadásul még helyes is.

Vonzódom hozzá, mégis úgy érzem, hogy nem eléggé. Pl. egy idő után (olyan 5-6 perc folyamatos smárolás után) kezdem unni a dolgot. Nem kívántam még meg úgy, hogy "basszus, most de leteperném". Úgy érzem, még egyelőre nem ragaszkodom hozzá annyira, mint ő hozzám. És ez a baj. Ő ragaszkodik. És ő már azért szeretne mondjuk lefeküdni velem, amit én nagyon korainak tartok. (szűz vagyok mellesleg) Nekem idő kell, és néha az az érzésem, hogy kicsit siettetni akarja a dolgokat. Én ezt nem szeretném és engedni sem fogom. Még nem kívánom őt úgy. És néha gondolataim közé furakodik ha meglátok egy másik jó srácot, hogy "bezzeg őt megkívánnám, ha mondjuk itt lenne előttem félmeztelen". És ilyenkor elszégyellem magam, mert hát nekem barátom van...

Meddig kellene majd várnom? Első pillanattól kezdve éreznem kellett volna a kémiát közöttünk?

Mellesleg volt egy fiú, aki majdnem 2 évig nagyon tetszett, oda voltam érte teljesen, sokáig az volt az elképzelésem, hogy ő is fogja elvenni a szüzességem, aztán mikor lett volna rá lehetőség, nem ment. Ott volt a gyönyörű félmeztelen testével előttem az a fiú, akivel mindig erotikus álmaim voltak, akitől teljesen beindultam, és már a csóknál leállítottam. Egyszerűen nem ment. Nem kívántam.

Ahogy most a barátomat sem annyira. Nem értem saját magam. Haragszom magamra.

Meddig várjak a ragaszkodás kialakulására, a szexuális vonzódás kialakulására?



2015. márc. 31. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Sok a duma. Ez a "nekem az kell, ami most nem lehet az enyém" pedig roppant fárasztó hobbi. Ne hisztizz meg hálivudi tini-szerelmes filmek közhelyei alapján menedzseld az érzéseidet, mert akkora pofára esés lesz belőle hogy elképesztő. A való világ kicsit máshogy működik.
2015. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.Nagyon hasonló cipőben járok,csak mi már fél éve járunk.

Szerintem nem izgatott fel téged eléggé,ezért lehet ez a gond,de ne görcsölj rá szerintem.

Ha gondolod holnap beszélhetnénk priviben,nagyon hasonló a helyzetünk tényleg:/

18L

2015. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha nem rég kezdődött az egész akkor az természetes hogy nem tudod mik az érzéseid. Ha meg unod a pasit, és nem is szereted nincs értelme :(
2015. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rakd szét a lábad és a probléma megoldva! :)
2015. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

elsőnek: én úgy gondolom nem hisztizek, egyszerűen csak bizonytalan vagyok, és nincs tapasztalatom. nem tudom mi a szerelem, tehát nem tudom mit kellene most éreznem. a szerelmes tinifilmeket pedig ne emlegesd kérlek, nagyon nem az én műfajom, tehát nem azok alapján vannak elképzeléseim az érzésekről, nem azokra alapozok.

pont ezért vagyok ennyire bizonytalan, mert nem akarok pofára esni:)

és köszönöm a válaszod annak ellenére, hogy túl hosszúnak találtad.

2015. márc. 31. 22:08
 6/9 A kérdező kommentje:

másodiknak: köszönöm, lehet élek azzal a privát üzenetes lehetőséggel!


harmadiknak: szerencsére azért unni nem unom, csak azt gondolom, hogy talán többet kéne éreznem egy picit, mint amennyit most érzek. szerelmet nem vártam ennyi idő után, csak egy kis ragaszkodást. ez sincs annyira meg még.


a negyedik válaszolónak meg inkább nem mondok nagyon semmit...

nem vagyok az a fajta lány, aki csak úgy hipp-hopp szét teszi a lábait:)

2015. márc. 31. 22:11
 7/9 anonim válasza:
Az is lehet, hogy aszexuális vagy. Csak felvetés.
2015. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali, már eltelt 8 hónap legalább, az utolsó hozzá szólás óta, mi lett a vége a dolgoknak? Lefeküdtél a gyerekkel, vagy idő nap előtt véget ért? :)
2016. febr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most találtam rá a kérdésedre, és látom, hogy már elég régi, de amit leírtál, az szerintem vagy szürke-aszexualitás, vagy pedig demiszexualitás lehet. Ha még aktuális, akkor keress rá ezekre, hátha ez alapján könnyebben be tudod határolni magadat.
2017. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!