Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy 24éves fiú profilképe...

Ha egy 24éves fiú profilképe az, hogy tiszta vér a feje, arról mit gondoktok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy megcsalták, ha az erről szóló kérdést az idevágó kategóriába írja ki. :P

(Amúgy azt feltételezném, hogy nem saját kép, hanem valami filmből van, ha meg ismerném személyesen és egyszer csak ez fogadna, akkor hogy valami rohadt nagy gáz van vele)

2015. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem csalta meg senki, igen, ez a saját feje, szerinte ez menő... Már régóta kint van, többször is kiteszi. Mit értesz az alatt hogy gáz van vele?
2015. júl. 13. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
szétverték a fejét viperával,és kirakta hogy nézzétek "verekedtem".
2015. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nekem volt kint nyílt töréssel, betört koponyával, nyílt hasi sebbel, üvegszilánkokkal a karomban, autóroncsba ragadva, égő repülőn, égő házban...

mielőtt bárki félreértené, balesetszimulációs imitátor vagyok:D

2015. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ő nem olyan mint Te kedves utolsó, hanem az a saját balesete
2015. júl. 13. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:

"mielőtt bárki félreértené, balesetszimulációs imitátor vagyok:D"


Én ennyire aktív nem voltam, de autóroncsból engem is vadásztak ki imitáción... mert rám esett egy repülő... de az máig nem derült ki, hogy ezt a marhaságot ki találta ki anno... :-D

2015. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én voltam árvíznél, meg mikor az égő házból mentettek ki, hozták utánam a "papagájom" akiért mindenáron vissza akartam szaladni:DDD végül kézben vittek le:DDD
2015. júl. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy mit gondolok, nagyban függ attól, hogy szokott-e zúzós metált hallgatni kedélyesen?
2015. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Azért rakja ki, mert sajnáltatni akarja magát, így ország-világ láthatja, mennyit szenvedett..
2015. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!