Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most miért volna perverzió?

Ez most miért volna perverzió?

Figyelt kérdés
Huszonhét éves vagyok, tizennyolc éves korom óta rendszeresen (vagyis minden évben) járok nőgyógyászhoz. Mivel apám az, én hozzá szoktam járni, én semmi rendkívülit nem látok benne, hiszen a lánya vagyok, de sokan a környezetemben (szomszédok, barátok, munkatársak) el vannak hűlve, sőt vannak akik meg vannak botránkozva, hogy az apám vizsgál meg, mert hogy ez egy perverz és szemérmetlen dolog. Nem értem őket, hiszen egy, a lánya vagyok kettő, ugyanolyan páciensként tekint rám, mint a többi nőre.

2015. júl. 14. 05:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem okés.:D Legalább megbízol benne.
2015. júl. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
A szomszédok, barátok, munkatársak úgy képzelik az ilyen vizsgálatot, mint egy rohadtul erotikus tartalmú, durván szexuális szadomazó session-t. Márpedig ha ebből indulnak ki, és azért képzelnek bele mindenféle perverzet, akkor ők azok, akik perverzek.
2015. júl. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A legtöbb szomszédunk idős nyugdíjas ember, persze van fiatal is, főleg azok vannak megbotránkozva rajta. Mármint az öregek, főleg a nagymamák.
2015. júl. 14. 05:44
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Ez szerintem se normális. N
2015. júl. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd hogy mi benne a nem normális?
2015. júl. 14. 06:36
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Legalább olyan ember vizsgál meg akinek fontos az egészséged....nem úgy mint a legtöbb tapló orvosnak,aki csak a pénzt rakja zsebre,és nagy ívben sz@rik a fejedre.

Sajnálom,de ez a magyar egészségügy.Úgyhogy szerintem ne foglalkozz mások véleményével,a perverzitás az nem innen indul!!!

2015. júl. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt tartják furcsának az emberek, hogy ennyire intim módon kitárulkozol. Gondolj bele, a legtöbb ember még csak nem is meztelenkedik a szülei előtt, sok helyen ez tabutéma. Ezeknek az embereknek a fejével képzeld most el, hogy ők úgy látják, apukád nemcsak meztelenül lát téged, hanem még hozzád is nyúl (teljesen mindegy, hogy nem perverz módon történik ez). Ezért megbotránkoztató az embereknek.


Megmondom őszintén, nekem is furcsa, mert nem akarnám, hogy az apukám így lásson (mondjuk anyukámat se), sőt, az egyik legjobb barátnőm nőgyógyász lesz, de még hozzá se mennék el. Nekem ez túllép a komfortzónám határán.

2015. júl. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
De ő az apám, látott már meztelenül nem is egyszer. Pelenkázott meg fürdetett is meg sokszor, meg igen, azért csak nem egy idegen férfi. Amúgy a nőgyógyásznál nem kell meztelenre vetkőzni.
2015. júl. 14. 07:09
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nincs ezzel gond, ahhoz az orvoshoz jársz, akihez akarsz, és aki neked megfelel.


Viszont AMIT NEM ÉRTEK: a szomszédok meg ismerösök HONNAN tudják, hogy ki a NÖGYÓGYÁSZOD?!?!??!


Ugyanis ez olyan információ, amit nem szokßas fünek-fának elmesélni, mert nem tartozik senki másra.

2015. júl. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nem mondom,hogy perverz,de én 1000 százalék,hogy nem mennék apámhoz,ha nőgyógyász lenne.más doki ok,de nőgyógyász nem
2015. júl. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!