Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most miért volna perverzió?

Ez most miért volna perverzió?

Figyelt kérdés
Huszonhét éves vagyok, tizennyolc éves korom óta rendszeresen (vagyis minden évben) járok nőgyógyászhoz. Mivel apám az, én hozzá szoktam járni, én semmi rendkívülit nem látok benne, hiszen a lánya vagyok, de sokan a környezetemben (szomszédok, barátok, munkatársak) el vannak hűlve, sőt vannak akik meg vannak botránkozva, hogy az apám vizsgál meg, mert hogy ez egy perverz és szemérmetlen dolog. Nem értem őket, hiszen egy, a lánya vagyok kettő, ugyanolyan páciensként tekint rám, mint a többi nőre.

2015. júl. 14. 05:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ejnye bejnye, kedves #9 nem ismered azt a mondást, hogy a falu az a hely, ahol ha egyet szellentesz akkor mindenki beszél róla? :) Amint mondtam, javarészt idős nénik és bácsik a szomszédaink. Elterjedt a falunkban, hogy nekem az apám a nőgyógyászom (az a helyzet hogy a kisfiamat is ő segítette világra) én meg bevallottam, hogy igen. Minek tagadjam? Amúgy is kiderült volna, hiszen mint szociális gondozó járok hozzájuk.
2015. júl. 14. 07:42
 12/23 anonim ***** válasza:
Én is éltem falun, de senki nem tudta, ki az a nögyógyász, akihez járok
2015. júl. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Valóban jobb helyeken nem is volna szabad tudni, de mint mondtam, amikor pletykálgattak, én bevallotam egy rákérdezésnél, hogy a pletyka igaz. Meg ugye én egy alig háromszáznyolcvan lakosú faluban lakok. Itt aztán mindenki ismer Mindenkit
2015. júl. 14. 08:55
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
legalább nem húzott le egy csomó lóvéval szülésnél,látod mindennek van előnye :D Az öregek meg ne nagyon magyarázzanak,mert az ő idejükben is volt bőven érdekesség pl.családon belüli házasság vérfertőzés stb stb
2015. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Vén pletykafészek nyuggerek, nincs saját életük, ezért a máséba szólnak bele. Ne törődj velük.
2015. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Először apa is azt mondta, hogy keressek másik nőgyógyászt mert hiszen hogy nézne ki, hogy a saját lányában matat. De én mondtam neki, hogy semmivel se vagyok különb mint más betege.
2015. júl. 14. 09:36
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Pff, ugyan már, dehogy perverzió (szerintem).

Sőt, még irigyellek is, hogy ilyen jó kapcsolatod van az apáddal.

Végigolvastam az összes hozzászólást, és mikor írtad, hogy apukád segítette a világra a kisfiadat, még el is pityeredtem picit! :)

De most komolyan, van olyan nő, aki a szülésnél nem a párját kéri, hogy legyen ott a szülőszobán, hanem az anyukáját. Az miben más?


Egyébként pedig ne foglalkozz vele, nagyon szerencsés vagy, hogy az apukád a nőgyógyászod!

Én ezt mondanám legközelebb egy "megbotránkozónak":

"Én legalább nem egy vadidegenhez járok, a lehető legjobb kezekben vagyok!"

Amúgy fogadni mernék, hogy sok nyanya már több évtizede nem volt dokinál...

2015. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Apa is elsírta magát mikor Botika világra jött :) azt mondta hogy "Nem sok apuka mondhatja el magáról hogy világra segítette az unokáját"
2015. júl. 14. 13:18
 19/23 anonim ***** válasza:
16%
...és nem sok lány mondhatja el magáról, hogy az apja rendszeresen a vaginájában nyúlkál. Gratulálok, ez egy roppant kreatív kamukérdés lett.
2015. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%
Most nem azért utolsó, de ha ez tényleg kamukérdés (lenne) annak azért durva (lenne) :D
2015. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!