Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mindent, a legegys...

Mit tegyek? Mindent, a legegyszerübb dolgot képes vagyok elrontani, ügyetlenkedni mindenben.

Figyelt kérdés

Bárhol tényleg,otthon is,leejtem a poharat,kiboritok valamit,leverek valamit,meg bárhol tényleg....

Pl most is,nyári gyakorlaton vagyok(pincér),túl lassú vagyok,ha sietni próbálok akkor tuti leejtenék valamit,elrontottam egy kávét,elfelejtem néha hogy mi hol is volt,tiszta lúzer vagyok,ráadásul munka,szóval még kellemetlenebb.



2015. júl. 16. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit kellene akkor jobban összpontosítanod. De inkább lassúbb legyél, sem mint, hogy leverj valamit. Vagy túl ideges lehetsz, nagyon meg akarsz felelni.
2015. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugodj meg, megtudod te csinálni, ügyes vagy. Bízz egy kicsit magadban, mert én tudom, hogy képes vagy rá, pedig csak egy idegen vagyok, akkor te is hidd el! Sok sikert!:)
2015. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztosabb. :D Menni fog.
2015. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!