Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék lazább?

Hogy lehetnék lazább?

Figyelt kérdés
Túl komoly vagyok,nehezen barátkozok,ismerkedek és nyilok meg. Túlgondolok mindent. Neheziti az életem. Tippek,tanácsok?
2015. júl. 17. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

hogy lehet ilyen kérdést feltenni?

bontsd le a korlátaidat enged szabadon magad (tessék... ennyire egyszerű, de úgy se érted szerintem, erre csak te tudsz választ kapni ha sokat foglalkozol magaddal és gondolkozol.. néha tényleg túl okosnak gondolom magam másokhoz képest hogy ezeket nem tudják maguktól..)

2015. júl. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos lazábbnak kell lenned? Elsőbb barátkozz meg magaddal, a természeteddel, és azután jöhetnek a többiek. Én is ilyen vagyok, a környezetem tudja és látja ezt, de mivel engem nem zavar, ezért őket se. A sok gondolkodás mellett pedig próbálj meg cselekedni is, és fejleszd azt az oldaladat, amiben jó vagy.
2015. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!