Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon, családi körben "van...

Itthon, családi körben "van humorom", idegenekkel nincs. Hogyan lehetnék lazább?

Figyelt kérdés
Kicsit bizalmatlan is vagyok, meg önbizalomhiányos, talán ez is ok lehet. Itthon ismernek, én is tudom hogy hol a határ ami a humort illeti, egyébként meg könnyen megsértődöm, azt hiszem az emberek kinevetnek stb. Nem igazán beszéltem erről senkivel, család előtt játszom a vidám embert.
2013. febr. 23. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
háát...tapasztalatból: akiket ismerek régóta stb. velük nagyon el tudom engedni magam... viszont amikor bulizni megyek testvérem barátaival akkor kell 1-2pohár alkohol, hogy kellemesen feloldódjak. Persze, ez mindennapi beszélgetéseknél nem használható, de ha bulizni mész akkor lehet jót tenne neked is egy kis pia... nem kell sok, mert nagyon gáz ha valaki részeg, de lehet mértéket tartani.
2013. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itthon én is tök önmagam vagyok! De amúgy meg, pl suliba... nem
2013. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva van. Az baj? :D
2013. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!