Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki kövér az hogy bírja ezt a...

Aki kövér az hogy bírja ezt a meleget?

Figyelt kérdés

Sajnos én is kövér vagyok és nagyon nehezen viselem ezt a hőséget.

Alig eszek,szinte csak folyadékot turmixot meg sok gyümölcsöt.Nem tudok fogyni,mert az egyik gyógyszerem hizlal,de legalább hízni nem hízok.

Olyanok írjanak akik nem cseszegetnek,hanem tanáccsal segítenek,hogy ezt a forróságot hogyan lehet elviselni.Klímára nincs pénzem.



2015. júl. 18. 13:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok, (F16 180/100) és elég rosszul, nálunk fülledt 35 fok van. Én inkább iszok rengeteget, hideg kaja, tehát pl puding/joghurt mellett, ventillátor bekapcsolása sokszor, meg olvasás az árnyékban. Nagyjából ennyi.
2015. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A ventilátor nálam is megy,de egy idő után megfájdul a nyakam és a fejem :( én 49/N 184 cm 140 kiló

Na most jönnek a kritikák.

Légyszi ne bántson senki,mert nem tehetek róla.

Az egész életem erről szól.hogy kevés kaja sok folyadék. Azért is kell ,mert cukor beteg vagyok és diétázom.

2015. júl. 18. 13:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fentiek mellett be szoktam nedvesíteni az arcomat, nyakamat, karjaimat, lábamat, régi, szakadt pólót benedvesítve magamra terítek otthon, vagy a hűtőből kivett PET-palackkal hűtöm magam. Utóbbi alváshoz is jó, ilyenkor mi mindig telerakjuk a hűtőt vizesflakonokkal. Utcán is mindig van nálam víz és drogériában kapható hűsítő arctörlő kendő.
2015. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Utálom ezt a retek meleget. Minden sovány ember örül neki, jajj végre nyár, napsütés. De egész nap a szobában semmitteszek, este 10 után van csak kedvem lemenni ebből a rohadt klímátlan panel lakásból, és akkor meg már minden televen C vel és bevándorlóval. Miért utálták azt avihart, amelyik itt volt? Tök jól esett, bárcsak örökké olyan időjárás lenne, vagy 0 fok. Ha lehetne, én alapértelmezetten -10 fokot állítanék be. Bárcsak visszajönnének azok a hosszú, jó kis telek amik még 8 éve voltak. És már nem szeretik, ha jön egy kis eső. Minden évben megdől a melegrekord.
2015. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem vagyok kövér, sőt..., de ilyen melegben már én sem fekszem ki napozni. :D Most bekapcsoltam a ventilátort, de am. elég kibírhatatlan ez a hőség. De nyár van el kell fogadni, örülj neki, hogy 35 fok van mert ha nem örülsz akkor is annyi lesz. :D Pozitív oldala: lengébben öltöznek a lányok, lehet napozni stb. :D 22/f. Ha tél lenne akkor meg a hideg miatt rinyálnának szóval... :D 22/f :D
2015. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem vagyunk nagyon kövérek, mégsem bírjuk a meleget. Van klíma, bekapcsoljuk, és bár így is 27 fok van, de sokkal hűvösebbnek érződik, nincs is melegem. Venni kell egy klímát, vagy egy mobil klímát és használni ha meleg van. Oké, drága kicsit, de éjszaka nem megy és csak pár napig kell használni. Ha nem lenne klímánk, akkor valószínűleg letusolnék és vizesen ülnék le vagy strandra mennék.
2015. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, bocs nem olvastam, hogy írtad, nincs pénz klímára. Hát akkor marad a nyakba a vizes törölköző, lábak pedig egy vödör vízbe.
2015. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 182 centi vagyok, 88 kilóval is úgy izzadok mint egy ló! :D Szóval nemkell feltétlenül "kövérnek" lenni, hogy ne tudd elviselni a meleget, én sem bírom a nagy meleget. Ilyen fajta vagyok :S
2015. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kövér vagyok, de ezt még bírom. A testvérem izmos, sportol, de ő már 25 fok felett izzad, mintha öntenék a fejére a vizet.
2015. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
@5: Télen egyetalán nincs hideg. Már hó sem esik. Aki amiatt rinyál, hát nem tudom... :P
2015. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!