Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha lány létemre szeretem...

Gáz ha lány létemre szeretem az autókat és a motorokat? 11/L

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 15:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyedi stílusod van, nem állsz be a sorba. Ami bizony nagyon is jó, mert manapság egy "normális, hétköznapi" lányon is több kiló alapozó, szempillaspirál meg hasonlók vannak. Előbb szerzel magadnak pasit is. Újabb jó pont. :D A legtöbb pasi, aki nem csak egy kalandos éjszakát szeretne hanem komoly kapcsolatot (persze ez csak évek múlva lesz) az nem olyan csajt akar majd, akinek mindene rózsaszín és nem lehet elférni a szobájában a sok, felesleges gönctől.

Félreértés ne essék, nem bűn az, ha egy lány lányos amíg nem viszi túlzásba, viszont ez a stílus, amit te képviselsz, messze kiemelkedő és nagyszerű a többi korodbeli közül.

2015. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2015. júl. 18. 18:14
 13/14 anonim válasza:

Üdv!

Mért is lenne baj?

Én is imádom őket, elég magas szinten.Pár havonta minimum autós újság, meg ilyenek...



12/F ;)

2015. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 19. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!