Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Imádom az olyan csajokat akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom az olyan csajokat akik szeretik az autókat/motorokat, de olyan kevesen vannak. Egy lányban mitöl alakulhat ki érdeklődés a kocsik iránt? Vagy egyáltalán van itt ilyen lány?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Imádom az autókat *-*
2013. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Aki nem azt szereti, hogy huhuhh, menő BMW, hanem látja benne a gépállatot, a sebességet, a veszélyt, a technikát, azok szeretik igazán.

Amúgy nem tudom. Csak mezei szinten szeretem őket, annyira nem értek hozzájuk, de azt tudom, 4 éves korom óta autóversenyzőként akarok meghalni, mintsem unalomban.

18/L

2013. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pontosan az ilyen kategóriára gondoltam,:)
2013. jún. 18. 11:08
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ennek a magyarázata. Tényleg általában a nők nagyon nem ilyenek, inkább a divatról és a körmökről beszélgetnek szívesen. Én nő vagyok, és bár a külsőm kimondottan nőies, mégis nagyon unatkozom az ilyen témáktól! Érdekelnek az autók, motorok, szívesebben megnézek egy tudományos műsort, mint egy romantikus filmet, szereltem már be autóba első oldalablakot, javítottam videomagnót, nekiállok ilyesminek, ami mechanikailag hibás, mert az elektronikához nagyon nem értek. Viszont amellett a gyerekeimmel és a férjemmel nagyon szelíd, kedves, gyengéd tudok lenni, tehát nem vagyok igazán pasis beállítottságú, csak az érdeklődési köröm pasis egy bizonyos szintig.
2013. jún. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Teljesen jó!! Több ilyen nő kellene més más lenne a világ!!
2013. jún. 18. 11:14
 6/17 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Na jó..azt be kell vallanom, hogy jobb élvezem azt, amikor egy kockalámpás Ladával télen szétcsúszkáljunk az agyunkat, mintsem a városban 50el cirkálunk, bömböl a vacak RTM, mert ez a menő.

Meg az ilyen elérhetetlen szuperautók bámulása, amiknek még a kipufogóját se vehetném meg.

Ah, vki vegyen nekem egy McLarent:((

2013. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én szeretem Mr Bustát és az RTM-et, de elég tág a zenei stílusom. A kocsikra rátérve, abban hgy egy 20 milliós meclarent hajtasz tele elektronikával ami letilt folyton semmi élvezet nincs. Nekem egy normális 1.8-as 20V leonom van, 250 lóval, Én csináltam, végig, motor tuning van benne "csak", szép felni, sötétítés, hangtechnika stb, semmiért nem adnám oda, mellesleg 330i bömöst lenyomtam( kettes, (#2) Nem tudtam privátot visszaírni de megnyugodtam) :)
2013. jún. 18. 11:20
 8/17 anonim ***** válasza:

Áh..mind1, úgyse lesz sose jogsim.

Az első alkalommal egy rendőrre v cigány pulyára húznám a kormányt

2013. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hmm :D Aranyos :D ;)
2013. jún. 18. 11:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Magát az autókat, motorokat nem szeretem, inkább csak vezetni imádok (autót). Viszont ahhoz kell egy szép kocsi is, audi q7 megveszi nekem valaki?
2013. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!