Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szeretem az autókat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szeretem az autókat és a motorokat lány létemre akkor már nem vagyok nőies? Fiúk! Ti hogy gondoljátok ezt? Csak havernak felelnék meg?

Figyelt kérdés

Már kiskoromban is eléggé odavoltam a fiús dolgokért. Szomszédomnál is állandóan az Xboxot nyomjuk.:D Szinte eldobáltam a barbibabákat amit kaptam a rokonoktól.

Jobban érdekeltek a fiús dolgok.A szobám tele vagy BMW-s emblémákkal. És most is. Minden autós dolgot belájkolok megnézek a neten, viszont lányosan öltözködöm, semmi bakancs. Szeretem a divatot, de nem igazán szeretek annyira kihívóan kiöltözni. Magassarkút sem szeretek hordani. Kivéve, ha suli evnyító van vagy ilyesmi, de akkor is ritka ha felveszek olyant. Utálom a csicsás dolgokat meg ilyenek. Leginkább fiúkkal szeretek lógni. Nem bőgök ha letörik a körmöm.. Sőt jobban szeretem ha levan vágva.. A kinezetemmel nem hinném hogy lenne gond mert sokan mondják hogy szep vagyok. De ha így van akkor így van nem vitatkozom. Ha meg tenném akkor egoistának tartanának. Lényeg hogy jobban szeretem a fiús dolgokat.:D

Szóval mi a véleményetek elfogadnátok, mint barátnő ?

Vagy csak egy havernak felelnék meg?


2013. júl. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincsen kocsim, mert gyorsasági párti vagyok elfogadnálak barátnőnek nem ezen múlik, idővel megszoknád az életvitelemet és szeretnéd is, mert eddig 3 csajt sikerült meghülyítenem a sebességgel

27/F

2013. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végre egy csaj,akivel normàlis dolgokról lehet beszélgetni! ;) Szerintem simàn még örülnék is hogy ilyen vagy..
2013. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, csak beszéld meg a fiúval, mert nem mindegyik rajong ennyire a benzingőzért.
2013. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előzőnek megy a zöldike ;) (3-nak)

Ugyanazt tudom mondani, mint előző, beszéld meg a fiukkal a dolgot.Vannak fiús lányok, lányos fiúk... :)

-/F

2015. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig csak a kérdést. Nyilvánvaló szerintem hogy egy ilyen nő is lehet vonzó és szexi a hasonló érdeklődésű férfiúnak. És pont. :) ha ilyen vagy, lehetőleg ne olyan pasit keress akinek a barbie baba style jön be mert akkor valoszinuleg csalodni fogsz és elkezded fikazni a ferfiakat tök értelmetlenül holott csak nem a magadnak valok közül keresgélsz.
2015. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!